рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Старійшина українського парламентаризму звернувся до Зеленського з несподіваною пропозицією

  • Розсилка
  Ігор Юхновський 16 липня виступив у Верховній Раді - Старійшина українського парламентаризму звернувся до Зеленського з несподіваною пропозицією
  Ігор Юхновський 16 липня виступив у Верховній Раді

  Юхновський закликав Зеленського, щоб той взяв в радники Порошенка

  Народний депутат України І–IV скликань Ігор Юхновський звернувся до глави держави Володимира Зеленського під час урочистого засідання присвяченого 30 річниці ухвалення Декларації про суверенітет України.

  Юхновський попросив Зеленського зробити попереднього президента (мова, очевидно, про Петра Порошенка, - «Главком») своїм радником і не принижувати статус попередніх глав держави.

  «Нехай ваш попередник стане вашим радником і опорою. Не дозвольте знижувати авторитет попередніх президентів», - наголосив Юхновський. На думку старійшини українського парламентаризму, прийняття декларації про суверенітет стало вставним ключем у двері незалежної держави Україна.

  «Держава у своєму розвитку пережила міні-революції, Майдани. Кожен Майдан чогось досягав, але щось і втрачав. Всі досягнення Майданів вистраждані величезними масами народу. І за жодних подій і обставин вони не повинні втрачатись», - переконаний Ігор Юхновський.

  «Зараз є страшна дійсність - війна. Йде війна за землю, за Україну. Будьте рішучим, мудрим і непереможним. Не бійтесь воювати – на те у вас є Збройні сили цієї країни», - звернувся він до Зеленського.

  Юхновський також закликав молодих депутатів з монобільшості до культури парламентаризму.

  «Шановні депутати дев’ятого скликання! Будьте працьовитими, бережіть честь у Верховній Раді - cвоїми діями, своєю мовою, своїм зовнішнім виглядом. Уведіть обов’язково дрес-код. І одержуйте накінець шалену радість від прийнятих хороших законів Української держави», - побажав академік Юхновський.

  Також Юхновський звернувся до президента Зеленського із закликом стати прикладом для наслідування у прагненні говорити українською.

  «Нехай ваша українська мова стане рідною і чудовою за своїм мелодійним звучанням. Нехай такою вона стане у вашій родині. Від вас яскравим світлом нехай вона пошириться на ваших соратників, і на всю державу», - сказав Юхновський.   Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада зібралася на урочисте засідання з нагоди 30-ї річниці ухвалення Декларації про державний суверенітет. З цієї нагоди до Верховної Ради прийшов і шостий президент України Володимир Зеленський.

  Ігор Рафаїлович Юхновський — український фізик-теоретик. Герой УКраїни. Доктор фізико-математичних наук, професор, академік НАН України, народний депутат України І–IV скликань, почесний громадянин Львова.

  В. о. Голови Українського інституту національної пам'яті. Почесний директор Інституту фізики конденсованих систем НАН України, почесний доктор Інституту теоретичної фізики ім. М. М. Боголюбова НАН України, доктор Honoris Causa Львівського національного університету імені Івана Франка.

  Один з учасників ініціативної групи «Першого грудня»  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ