Тіллерсон закликав Кремль прискорити виконання Мінських угод

  Тіллерсон і Лавров обговорили питання, пов'язані з Україною, Сирією та КНДР
  Державний секретар США Рекс Тіллерсон у розмові з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим наголосив на необхідності прискорити виконання Росією своїх зобов'язань за Мінськими угодами. [READ_MORE] Про це йдеться у заяві на сайті Держдепу. У телефонній розмові сторони обговорили майбутню зустріч спецпредставника США Курта
  • 24 Сiчня, 18:08
  • Розсилка
  <span>Тіллерсон нагадав Лаврову, що вимагає повного виконання Мінських угод</span>
  Тіллерсон нагадав Лаврову, що вимагає повного виконання Мінських угод

  Тіллерсон і Лавров обговорили питання, пов'язані з Україною, Сирією та КНДР

  Державний секретар США Рекс Тіллерсон у розмові з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим наголосив на необхідності прискорити виконання Росією своїх зобов'язань за Мінськими угодами.  Про це йдеться у заяві на сайті Держдепу.

  У телефонній розмові сторони обговорили майбутню зустріч спецпредставника США Курта Волкера з помічником президента РФ Владиславом Сурковим.

  «Щодо України держсекретар відзначив майбутню зустріч спецпредставника США Волкера з російським представником Сурковим і наголосив на необхідності прискорити виконання Росією своїх зобов'язань за Мінськими угодами й повернутися до деескалації бойових дій на сході України», - йдеться у заяві.

  Також повідомляється, що під час розмови Тіллерсон і Лавров обговорили ситуацію в Сирії та Північній Кореї.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ