У Берліні проходять переговори Порошенка з Меркель та Олландом

  Путін має приєднатися до зустрічі лідерів України, Німеччини та Франції о 20:00
  У Берліні розпочалися переговори за участю президента України Петра Порошенка, канцлера Німеччини Ангели Меркель та президента Франції Франсуа Олланда. Про це йдеться в повідомленні на сторінці в Twitter Президента Франції. «Розпочалася переговори щодо реалізацію мінських домовленностей, - йдеться в повідомленні. Нагадаємо, сьогодні
  • 19 Жовтня, 2016, 19:51
  • Розсилка
  Ангела Меркель, Петро Порошенко та Франсуа Олланд
  Ангела Меркель, Петро Порошенко та Франсуа Олланд

  Путін має приєднатися до зустрічі лідерів України, Німеччини та Франції о 20:00

  У Берліні розпочалися переговори за участю президента України Петра Порошенка, канцлера Німеччини Ангели Меркель та президента Франції Франсуа Олланда. Про це йдеться в повідомленні на сторінці в Twitter Президента Франції.

  «Розпочалася переговори щодо реалізацію мінських домовленностей, - йдеться в повідомленні.

  Нагадаємо, сьогодні ввечері Порошенко прибув до Берліна для переговорів у «нормандському форматі». Згодом до Берліна прилетів Франсуа Олланд.

  Також відомо, що Путін вже знаходиться у Берліні. Він приєднається до переговорів близько 20:00 за київським часом.

  Нагадаэмо, німці зустрічають Путіна із закривавленими ведмежатами. Активісти пояснили, що закривавлені ведмежата символізують загиблих в Сирії дітей.

  Як відомо, президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову у тристоронньому форматі за участю президента Франції Франсуа Олланда та канцлера ФРН Ангели Меркель, під час якої сторони домовилися провести зустріч глав держав у «нормандському форматі» 19 жовтня у Берліні для спонукання Росії виконати безпекову частину Мінських угод.

  У Кремлі згодом підтвердили, що на зустріч з лідерами України, Німеччини та Франції у Берліні також збирається Путін.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ