У центрі Афін пройшла акція «Стоп Путін»

  Учасники акції засудили дії Кремля
  У грецькій столиці – в Афінах - активісти влаштували акцію під лозунгом «Стоп Путін, стоп війна».  На центральну площу Афін вийшли близько півтори сотні людей з українськими прапорами. Серед них - активісти вітчизняної громади, а також греки і представники грузинської діаспори.  [READ_MORE] Як зазначається,
  • 17 Жовтня, 2016, 09:54
  • Розсилка

  Учасники акції засудили дії Кремля

  У грецькій столиці – в Афінах - активісти влаштували акцію під лозунгом «Стоп Путін, стоп війна». 

  На центральну площу Афін вийшли близько півтори сотні людей з українськими прапорами. Серед них - активісти вітчизняної громади, а також греки і представники грузинської діаспори.   Як зазначається, активісти виголошували гасла, які засуджують дії Кремля в Україні. Вони також вимагали посилити місію ОБСЄ на Донбасі і звільнити незаконно заарештованих у Росії українців.

  Як стало відомо, під час акції мітингарі також інформували перехожих про ситуацію в Україні. Зокрема, вони підготували листівки грецькою і англійською мовами. 

  Нагадаємо, 14 і 15 жовтня до Дня захисника України у понад 30 країнах світу відбулися міжнародні акції солідарності з українським народом. Вони пройшли під гаслом StopPutinsWarinUkraine.

  Cеред учасників акцій – політики, громадські активісти, представники українських громад із держав Євросоюзу, США і Китаю. Учасники акції також передали своє звернення до ОБСЄ, вимагаючи посилити діяльність її місії на сході України.

  Джерело: 5 канал

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ