У Порошенка розповіли, як Росія використає «нормандську зустріч»

  Російська пропаганда буде доводити, що міжнародної ізоляції РФ немає, переконаний Єлісєєв
  Російська пропаганда буде намагатися використовувати факт зустрічі у «нормандському форматі», щоб довести, що міжнародної ізоляції РФ немає. Про це в ефірі «5 каналу» заявив заступник глави Адміністрації президента України Костянтин Єлісєєв. [READ_MORE] «Я можу зараз навіть вам сказати, і завтра ви перевірите мої
  • 19 Жовтня, 2016, 08:18
  • Розсилка
  Нормандська четвірка
  Нормандська четвірка

  Російська пропаганда буде доводити, що міжнародної ізоляції РФ немає, переконаний Єлісєєв

  Російська пропаганда буде намагатися використовувати факт зустрічі у «нормандському форматі», щоб довести, що міжнародної ізоляції РФ немає. Про це в ефірі «5 каналу» заявив заступник глави Адміністрації президента України Костянтин Єлісєєв.  «Я можу зараз навіть вам сказати, і завтра ви перевірите мої слова, що завтра російська пропаганда почне розповідати, що вони використали саміт «нормандської четвірки» для того, щоб тиснути на Україну, аби вона забезпечила виконання так званих «політичних умов» Мінських домовленостей, що насправді не буде відповідати дійсності. Крім того, пропаганда буде намагатися використовувати той факт, що немає міжнародної ізоляції Росії. Особливо в умовах, коли Франція відмовилася від проведення візиту Путіна до Парижа, їм важливо показати, що принаймні якась міжнародна увага до Росії здійснюється», – сказав Єлісєєв.

  Нагадаємо, 18 жовтня президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову у тристоронньому форматі за участю президента Франції Франсуа Олланда та канцлера ФРН Ангели Меркель, під час якої сторони домовилися провести зустріч глав держав у «нормандському форматі» 19 жовтня у Берлінідля спонукання Росії виконати безпекову частину Мінських угод.

  У Кремлі згодом підтвердили, що на зустріч з лідерами України, Німеччини та Франції у Берліні також збирається Путін.

  Раніше Путін виставив умови для зустрічі в «нормандському форматі».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ