Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  «Укрзалізниця» хоче інтернет в поїздах зробити платним

  • Розсилка
  <p>&laquo;Укрзалізниця&raquo; пропонує включити Wi-Fi у вартість квитка</p> - «Укрзалізниця» хоче інтернет в поїздах зробити платним

  «Укрзалізниця» пропонує включити Wi-Fi у вартість квитка

  За словами керівника «Укрзалізниці», Wi-Fi в нічних поїздах вимагає великих капітальних інвестицій

  Акціонерна держкомпанія «Укрзалізниця» розглядає можливість поліпшити якість сигналу Wi-Fi у швидкісних поїздах за рахунок включення цієї послуги у вартість квитка, оскільки нинішній підрядник не дуже якісно виконує роботи.  Про це повідомив виконувач обов‘язків керівника «Укрзалізниці» Євген Кравцов.

  «Щодо Wi-Fi, то він присутній в швидкісних поїздах. Те, що є зараз, - це безкоштовна послуга. Є контракт з підрядником, однак вони не дуже якісно виконують роботи. Ми розглядаємо можливість поліпшити якість сигналу, але це додаткові витрати. Нам доведеться включати це у вартість квитка. І це нормально, адже якщо ви подивитеся на інтернет у поїздах в інших країнах, то там він платний. Ще є варіант використання реклами, як джерела покриття витрат. Але є питання, що це може працювати на стаціонарних об'єктах, де менші витрати в інфраструктуру. Ми розглядаємо такий варіант для вокзалів. Якщо говорити про нічні поїзди, то там вкладення будуть набагато більші, бо вони курсують по всій нашій мережі і покриття Wi-Fi мережею такого полігону - це дуже великі капітальні інвестиції», - сказав він.

  Також, Кравцов зазначив, що досить складна ситуація з наявністю розеток у вагонах.

  «Розетки можливо зробити при капітальному ремонті або під час закупівлі нових вагонів. На сьогодні близько 30% купейних поїздів мають розетки, СВ - близько 80%. У плацкартах складніше», - сказав він.

  Інтернет за технологією Wi-Fi зараз є у всіх швидкісних поїздах «Укрзалізниці».

  Джерело: УНІАН

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ