Улюблений байкер Путіна запропонував вставити зірку у російський герб

  У Кремлі обіцяють врахувати пропозицію Хірурга
  Лідер російського байкерського клубу «Нічні вовки» Олександр Залдостанов (Хірург) заявив у вівторок, що звернувся до президента РФ Володимира Путіна з проханням доповнити герб Росії, додавши до нього зірку Перемоги і колосся, що використовувалися в радянській символіці. [READ_MORE] Але у Кремлі заявили, що не отримували листа
  • 29 Листопада, 2016, 15:29
  • Розсилка
  Байкер Хірург
  Байкер Хірург

  У Кремлі обіцяють врахувати пропозицію Хірурга

  Лідер російського байкерського клубу «Нічні вовки» Олександр Залдостанов (Хірург) заявив у вівторок, що звернувся до президента РФ Володимира Путіна з проханням доповнити герб Росії, додавши до нього зірку Перемоги і колосся, що використовувалися в радянській символіці.  Але у Кремлі заявили, що не отримували листа байкера Хірурга з відповідною пропозицією, повідомив журналістам прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков.

  «Мені не відомо поки що ні про який лист, наскільки мені відомо, він офіційно не надходив до адміністрації (Путіна. – Ред.)», – сказав представник Кремля.

  За його словами, «в даному випадку, якщо такий лист надійде, про нього буде повідомлено президенту».

  Пєсков зазначив, що в Кремлі немає чіткої позиції з приводу необхідності зміни російської державної символіки. «Я не став би зараз формулювати якусь позицію з цього приводу, тим більше що її немає», – зізнався він.

  Пєсков запевнив, що пропозицію Хірурга буде взято до уваги.

  Джерело: ТАСС

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ