Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  В країні вакуум влади і фсбешники. Бабченко розкрив причину втечі з України

  • Розсилка
  <p>&laquo;Це питання не навіть особисто моєї безпеки, а безпеки країни&raquo;, - підкреслив Бабченко</p> - В країні вакуум влади і фсбешники. Бабченко розкрив причину втечі з України

  «Це питання не навіть особисто моєї безпеки, а безпеки країни», - підкреслив Бабченко

  Бабченко зауважив, що «з того варіанту подій, який зараз розвивається в Україні», він не бачить оптимістичного виходу

  Російський журналіст Аркадій Бабченко повідомив, що основною причиною його переїзду з України до Ізраїлю була загроза життю і безпеці сім'ї.

  Про це він розповів в інтерв'ю білоруському телеканалу «Белсат».

  «Це питання фізичної загрози і безпеки сім'ї в першу чергу. Я просто впевнений, що користуючись тим, що в Україні тепер вакуум влади, управління країною порушено, її просто нашпиговують інсургентами, ефесбешниками і тому подібним. Це питання не навіть особисто моєї безпеки, а безпеки країни», - заявив Бабченко.

  Він зауважив, що «з того варіанту подій, який зараз розвивається в Україні», він не бачить оптимістичного виходу.

  «Брати участь в експериментах на кшталт «давайте під час війни виберемо головнокомандувачем комедіанта» я не хочу. Я постою за парканчиком, подивлюся з боку, чим це все закінчиться», - сказав Бабченко.

  Нагадаємо, раніше журналіст Євген Кисельов повідомив, що Бабченко виїхав з України.

  Як відомо, у резонансній справі про «замах у Києві на опозиційного російського журналіста Аркадія Бабченка» 1 жовтня 2018 року набув сили вирок організатору «вбивства» - 50-річному Борису Герману, співвласнику та комерційному директору збройного підприємства «Шмайсер».

  Раніше Бабченко, якого планували вбити у Києві, оприлюднив у соцмережі папери, які він назвав орієнтуванням ФСБ на своє вбивство.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ