В районі зникнення субмарини «Сан-Хуан» військові виявили «акустичну аномалію»

  Представник Міноборони Аргентини повідомив, що на зниклому безвісти 17 листопада підводному човні «Сан-Хуан» закінчуються запаси кисню
  Представник ВМС Аргентини, капітан Енріке Бальби заявив, що в зоні зникнення аргентинської субмарини «Сан-Хуан» була зафіксована «гідроакустична аномалія». Про це повідомляє La Nacion. [READ_MORE] Бальби заявив, що шум був виявлений в 48 км від місця, де субмарина виходила на зв'язок. За його словами, до цього
  • 23 Листопада, 2017, 08:56
  • Розсилка

  Представник Міноборони Аргентини повідомив, що на зниклому безвісти 17 листопада підводному човні «Сан-Хуан» закінчуються запаси кисню

  Представник ВМС Аргентини, капітан Енріке Бальби заявив, що в зоні зникнення аргентинської субмарини «Сан-Хуан» була зафіксована «гідроакустична аномалія». Про це повідомляє La Nacion.  Бальби заявив, що шум був виявлений в 48 км від місця, де субмарина виходила на зв'язок.

  За його словами, до цього місця були направлені кораблі і літаки, щоб спробувати визначити ставитися чи шум до зниклої підводному човні.

  При цьому капітан, відповідаючи на питання, чи може шум бути викликана вибухом, заявив, що «він не будує припущень» і що «цей шум повинен бути підтверджений і досліджений».

  Раніше офіційний представник Міноборони Аргентини Енріке Бальби повідомив, що на зниклому безвісти 17 листопада підводному човні ВМС Аргентини «Сан-Хуан» закінчуються запаси кисню.

  Раніше повідомлялося, що міноборони Аргентини зафіксувало сім сигналів, імовірно, з «Сан Хуан». Проте встановити контакт не вдалося.

  Нагадаємо, представники збройних сил Аргентини повідомили в п’ятницю, 17 листопада, про те, що втратили зв'язок із субмариною. На її борту перебувало 44 моряки.

  Військово-морські сили США направили дві команди рятувальників для допомоги в пошуку зниклого аргентинського підводного човна «Сан Хуан».

  Джерело: УНН

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ