Виробник сигарет Davidoff закриває в РФ свою фабрику

  Одна з причин – постійне зниження обсягів російського ринку сигарет під впливом регуляторних заходів і зростання акцизних податків на продукцію фабрики
  Компанія Imperial Tobacco до кінця року закриє одну з найстаріших тютюнових фабрик у Росії – своє підприємство в Ярославлі. Як повідомили у вівторок ТАСС у прес-службі компанії, одна з причин – постійне зниження обсягів російського ринку сигарет під впливом регуляторних заходів і зростання акцизних податків на продукцію фабрики.
  • 29 Листопада, 2016, 16:25
  • Розсилка
  Фабрика в Ярославлі
  Фабрика в Ярославлі

  Одна з причин – постійне зниження обсягів російського ринку сигарет під впливом регуляторних заходів і зростання акцизних податків на продукцію фабрики

  Компанія Imperial Tobacco до кінця року закриє одну з найстаріших тютюнових фабрик у Росії – своє підприємство в Ярославлі. Як повідомили у вівторок ТАСС у прес-службі компанії, одна з причин – постійне зниження обсягів російського ринку сигарет під впливом регуляторних заходів і зростання акцизних податків на продукцію фабрики.  «Тютюнова фабрика працює, але процес закриття починається зараз. 1 січня вона вже точно не буде працювати», – сказала представник прес-служби компанії Imperial Tobacco Марія Бельніцька.

  Наразі на підприємстві працює близько 300 осіб, які потрапили під скорочення і будуть звільнені протягом місяця. Виробничі потужності, що залишаються, буде переведено на виробничий майданчик Imperial Tobacco у Волгограді.

  Потужності фабрики останнім часом були задіяні лише на 40%.

  ЗАТ «Імперіал Тобакко Ярославль», у минулому відома як «Балканська зірка» (заснована в 1850 році), була придбана компанією Altadis в 2004 році, а в 2008 році стала частиною компанії Imperial Tobacco. Щорічно на фабриці вироблялися в середньому до 20 млрд штук сигарет.

  Бренди компанії Imperial Tobacco – Davidoff, Прима, West і Style.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ