рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Вселенський патріарх Варфоломій назвав поширення фейкових новин гріхом

  • Розсилка
  <p>Вселенський Патріарх Варфоломій:&nbsp;<span>Гріх вводити людей в оману&nbsp;</span>фейковими<span>&nbsp;новинами</span></p> - Вселенський патріарх Варфоломій назвав поширення фейкових новин гріхом

  Вселенський Патріарх Варфоломій: Гріх вводити людей в оману фейковими новинами

  Вселенський патріарх також назвав великою небезпекою для православ’я етнофілетизм, тобто змішування національного із церковним

  Введення людей в оману шляхом поширення фейкових новин у церковному світі є гріхом. Про це заявив Вселенський патріарх Варфоломій в інтерв'ю грецькій радіостанції в Австралії, повідомляє Оrthodox Тimes.

  «Гріх вводити людей в оману фейковими новинами», - сказав Варфоломій.

  Водночас він назвав клонування вівці Доллі «зловживанням наукою та технологіями» і закликав до помірності.

  Вселенський патріарх також назвав великою небезпекою для православ’я етнофілетизм, тобто змішування національного із церковним. За його словами, відродженню цього явища сприяло падіння комуністичного режиму.

  «Передусім ми православні, а вже потім - греки, росіяни, болгари, українці тощо… Після падіння комунізму у церковному світі спостерігається відродження етнофілетизму", - наголосив він.

  При цьому Вселенський патріарх закликав пам’ятати, що християнство є основою європейської цивілізації.

  «Наш обов’язок, як представників церков, докладати більше зусиль для того, щоб європейці дотримувалися вчення Євангелія у своєму повсякденному житті. Ми маємо не відриватися від свого коріння і не забувати, що християнство є основою європейської цивілізації», - сказав патріарх Варфоломій.

  Як відомо, Варфоломій став архієпископом Константинополя, Нового Рима і Вселенським патріархом у 1991 році. Завдяки зокрема і його особистій позиції Українська православна церква здобула автокефалію. Вселенський патріарх попри свій вік (наприкінці лютого йому виповниться 80) активно відстежує події у світі та цікавиться розвитком науки і технологій.

  Виступаючи на Світовому економічному форумі у Давосі, він закликав до боротьби з екологічною кризою та припинення безвідповідального і безбожного ставлення до земних ресурсів.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ