За три роки Росія втратила через санкції $55 млрд - ООН

  У доповіді наголошується, що антиросійські санкції коштують країнам, які їх запровадили, $3,2 млрд щомісяця
  Російська економіка втратила $55 млрд внаслідок дії санкцій Заходу, введених проти РФ у зв’язку з незаконною анексією Криму та агресією на Донбасі. Такі дані у середу представив спецдоповідач ООН Ідріс Джазаірі, повідомляє іспанське агентство EFE. Російська економіка з 2014 року, коли після приєднання Криму і погіршення ситуації на
  • 13 Вересня, 20:35
  • Розсилка

  У доповіді наголошується, що антиросійські санкції коштують країнам, які їх запровадили, $3,2 млрд щомісяця

  Російська економіка втратила $55 млрд внаслідок дії санкцій Заходу, введених проти РФ у зв’язку з незаконною анексією Криму та агресією на Донбасі.

  Такі дані у середу представив спецдоповідач ООН Ідріс Джазаірі, повідомляє іспанське агентство EFE.

  Російська економіка з 2014 року, коли після приєднання Криму і погіршення ситуації на сході України почалося введення санкцій, втратила $55 млрд, йдеться в доповіді.

  У доповіді також наголошується, що антиросійські санкції коштують країнам, які їх запровадили, $3,2 млрд щомісяця. У документі йдеться, при цьому основний тягар втрат лягає на країни ЄС.

  Повідомляється, що Джазаірі провів велике дослідження і здійснив візит до Росії минулого квітня. Відтак у своїй доповіді він зробив висновок, що санкції слід починати поступово знімати, починаючи з тих, які вплинули на населення.

  Раніше глава МЗС Німеччини розповів, як зніматимуть санкції з Росії.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ