Глава МЗС Німеччини розповів, як зніматимуть санкції з Росії

  «Ми запровадили санкції поступово, і ми поступово зніматимемо їх», - сказав Габріель
  Міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель вважає, що санкції ЄС, введені проти Росії через її дії в Україні, повинні бути поетапно скасовані, у разі виконання міжнародно погодженої угоди про припинення вогню. Про це повідомляє Reuters. «Офіційна угода полягає в наступному: тільки, якщо буде 100-відсотковий мир, то
  • 12 Вересня, 09:13
  • Розсилка
  Міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель
  Міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель

  «Ми запровадили санкції поступово, і ми поступово зніматимемо їх», - сказав Габріель

  Міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель вважає, що санкції ЄС, введені проти Росії через її дії в Україні, повинні бути поетапно скасовані, у разі виконання міжнародно погодженої угоди про припинення вогню.

  Про це повідомляє Reuters.

  «Офіційна угода полягає в наступному: тільки, якщо буде 100-відсотковий мир, то ми знімемо 100 відсотків санкцій», - сказав Габріель під час панельної дискусії, яка була організована німецьким щоденним бізнес-виданням Handelsblatt у Берліні.

  Габріель заявив, що, на його думку, це «абсолютно нереалістична» позиція.

  «Ми запровадили санкції поступово, і ми поступово зніматимемо їх - це насправді загальновідомий факт», - сказав Габріель.

  Він також заявив, що якщо б у Східній Україні було встановлено тривале перемир'я, то Сполучені Штати, мабуть, також готові були б зробити подібні кроки.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ