За участь у мітингу щодо анексії Криму росіянам платили по 5 доларів, - ЗМІ

  У Москві після мітингу, який був присвячений святкуванню анексії Криму, групі людей куратор роздав по 300 рублів
  За участь у мітингу у Москві, який було присвячено анексії Криму, платили по 300 рублів, що дорівнює близько 5 доларам. Про це пише Meduza, журналістка якої побувала на мітингу. «На прохання «Медузи» журналістка Ірина Кравцова вирушила туди в складі групи людей, яких набирали на сайті massovki.net, обіцяючи кожному по
  • 19 Березня, 00:45
  • Розсилка

  У Москві після мітингу, який був присвячений святкуванню анексії Криму, групі людей куратор роздав по 300 рублів

  За участь у мітингу у Москві, який було присвячено анексії Криму, платили по 300 рублів, що дорівнює близько 5 доларам.

  Про це пише Meduza, журналістка якої побувала на мітингу.

  «На прохання «Медузи» журналістка Ірина Кравцова вирушила туди в складі групи людей, яких набирали на сайті massovki.net, обіцяючи кожному по 300 рублів за участь в заході. Члени групи, що зображували представників «Незалежної профспілки акторів театру і кіно», в супроводі координатора провели на Воробйових горах два з половиною години і отримали гонорар після закінчення мітингу», — пише видання.

  Сам мітинг був присвячений святкуванню анексії. Там зібралися люди, які висловлювали подяку президенту РФ Путіну та військам Росії.

  «Як я ставлюся до того, що приєднали Крим? Так слава богу, що приєднали, а що? Зате тепер ми можемо до них без візи їздити. І вони до нас», — цитує видання учасницю мітингу Анастасію, яка таким чином заробляє на життя.

  Вона  ходить на різні платні мітинги вже 10 років і впевнена, що за всі мітинги у всьому світі люди отримують гонорари.

  Після мітингу групі людей куратор роздав по 300 рублів. Люди, які отримали гроші, припинили видавати, що вони знають один одного, та розійшлись.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ