Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  «Забагато України». Топведучий кремлівського каналу заявив про цензуру та зомбування росіян

  • Розсилка
  Максим Галкін заявив про цензуру та зомбування росіян - «Забагато України». Топведучий кремлівського каналу заявив про цензуру та зомбування росіян
  Максим Галкін заявив про цензуру та зомбування росіян

  Галкін заявив про цензуру на російському телебаченні

  Комік і телеведучий Максим Галкін заявив, що на російському телебаченні є цензура.

  Фрагмент запису з його виступу в Новосибірську доступний на YouTube-каналі «Говорить Москва».

  За словами артиста, телеканали постійно розповідають про події в Україні замість російського порядку.

  «Весь час розповідають про Україну. Весь час про Україну. Мене це так дістало. Я ж не в Україні живу. Таке відчуття, що у нас все налагодилося і залишилося тільки ось українцям допомогти», - пояснив він.

  Галкін додав, що раніше на російських телеканалах було більше політичного гумору, однак сьогодні «не все можна говорити».

  «У нас з точки зору телебачення радянські часи повернулися, в гіршому сенсі слова. Нам не дають часу обмізкувати, нам відразу розжовують і кажуть: це вороги, ви сюди, це сюди», - зазначив комік.

  У жовтні Сергій Свєтлаков заявив, що гумористична програма «Прожекторперісхілтон», яка виходила на Першому каналі, закрилася через цензуру. За його словами, ведучим, в тому числі і йому, неможливо було жартувати на певні теми.

  Шоумен пояснив, що цього не дозволяв формат і вони «не захотіли виглядати ідіотами», продовжуючи випуск передачі. Перший канал не погодився зі словами гумориста.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ