рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Зеленський збирається вбити та розчленувати всі монополії – Устенко

  • Розсилка
  <p>&laquo;Всі ці держпідприємства &laquo;Укрспирт&raquo;, &laquo;Конярство України&raquo;, НАК &laquo;Нафтогаз&raquo;, &laquo;Укрзалізниця&raquo; та багато інших в існуючому форматі просто непотрібні&raquo;, - заявив Устенко</p> - Зеленський збирається вбити та розчленувати всі монополії – Устенко

  «Всі ці держпідприємства «Укрспирт», «Конярство України», НАК «Нафтогаз», «Укрзалізниця» та багато інших в існуючому форматі просто непотрібні», - заявив Устенко

  «Зеленський живе в логіці відкриття всього, що можливо, для приватного бізнесу», - зауважив радник президента Олег Устенко

  Радник президента - експерт-економіст Олег Устенко вважає, що в Україні можна створити умови для того, щоб «схеми почали розпадатися».

  Про це він повідомив в інтерв’ю «Главкому».

  «Просто вольовим рішенням ніхто не зможе ліквідувати ці дірки. Але можна створити умови для того, щоб ці схеми почали розпадатися. Щоб криміналітет почав втрачати свій авторитет, щоб олігархи почали думати і діяти в іншій логіці, яка була б цікавою для 95% населення. Щоб чиновники не мали можливість набивати свої кишені і користуватися своєю владою», - підкреслив Устенко.

  Він зауважив, що президент Володимир Зеленський «збирається, наскільки це можливо, розвивати конкуренцію, вбити та розчленувати всі монополії, ліквідувати всі ті непотрібні годівниці, які висмоктують кров з українських платників податків».

  «Всі ці держпідприємства «Укрспирт», «Конярство України», НАК «Нафтогаз», «Укрзалізниця» та багато інших в існуючому форматі просто непотрібні. Зараз вони просто відсмоктують ресурс, передусім грошовий, з української економіки і не дають можливість витрачатися на програми, які мали б змінити сприйняття українцями самих себе в координаті індексу щастя», - заявив радник президента.

  «Зеленський живе в логіці відкриття всього, що можливо, для приватного бізнесу. Він – прихильник приватизації не тому, що хоче негайно заробити гроші в держбюджет, як намагаються це подати, а тому що хоче одразу підняти ефективність економіки. Тому він не сприйматиме критику, що, мовляв, навіщо приватизувати зараз, давайте краще почекаємо, коли ринок виросте», - сказав Устенко.

  «Питання в тому, коли країна дійде до цього піку – через два-три роки чи через 28 років? У країни, у нас з вами, у наших родин нема бажання чекати ще декілька десятиріч. Зміни необхідно розпочати негайно, і в кінці п’ятирічного терміну каденції президента Зеленського все це має бути підтверджено в індексі щастя. Українці повинні почувати себе дійсно щасливими», - зазначив радник президента.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ