Зустріч у «нормандському форматі» триває уже третю годину

  Порошенко після зустрічі у «нормандському форматі» дасть прес-конференцію у Консульстві України у Німеччині
  Зустріч лідерів «нормандської четвірки» у Берліні триває уже третю годину, передає УНН. Президент України Петро Порошенко після зустрічі у «нормандському форматі» дасть прес-конференцію у Консульстві України у Німеччині. Згодом стало відомо, що президент РФ Володимир Путін дасть конференцію уже в аеропорту після завершення
  • 19 Жовтня, 2016, 21:46
  • Розсилка

  Порошенко після зустрічі у «нормандському форматі» дасть прес-конференцію у Консульстві України у Німеччині

  Зустріч лідерів «нормандської четвірки» у Берліні триває уже третю годину, передає УНН.

  Президент України Петро Порошенко після зустрічі у «нормандському форматі» дасть прес-конференцію у Консульстві України у Німеччині.

  Згодом стало відомо, що президент РФ Володимир Путін дасть конференцію уже в аеропорту після завершення перемовин із канцлером Німеччини та президентом Франції Франсуа Олландом щодо Сирії.

  Перед початком зустрічі Порошенко, Меркель та Олланд провели переговори без Путіна.

  Нагадаємо, сьогодні ввечері Порошенко прибув до Берліна для переговорів у «нормандському форматі». Згодом до Берліна прилетів Франсуа Олланд та Володимир Путін.

  Нагадаэмо, німці зустрічають Путіна із закривавленими ведмежатами. Активісти пояснили, що закривавлені ведмежата символізують загиблих в Сирії дітей.

  Як відомо, президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову у тристоронньому форматі за участю президента Франції Франсуа Олланда та канцлера ФРН Ангели Меркель, під час якої сторони домовилися провести зустріч глав держав у «нормандському форматі» 19 жовтня у Берліні для спонукання Росії виконати безпекову частину Мінських угод.

  У Кремлі згодом підтвердили, що на зустріч з лідерами України, Німеччини та Франції у Берліні також збирається Путін.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ