Через порушення пожежної безпеки закриють Будинок культури на Одещині
![Через порушення пожежної безпеки закриють Будинок культури на Одещині](/img/article/5573/98_main-v1546099554.jpg)
Рішення суду про закриття будівлі
Одеський окружний адміністративний суд ухвалив повністю призупинити діяльність Будинку культури села Знам'янка Іванівського району Одеської області.
Тим самим суд задовольнив позов обласного підрозділу державної служби з надзвичайних ситуацій, оскільки в закладі культури великі проблеми з протипожежною безпекою.
За словами співробітників районного сектора держслужби з надзвичайних справ, в червні поточного вони в плановому порядку перевірили стан справ в цьому Будинку культури, і винесли припис про усунення виявлених порушень.
Відзначимо, що влада Знам'янської ОТГ виконали певну роботу по їх усуненню. Однак при повторній перевірці в листопаді обласне управління служби визнало їх недостатніми, що і стало приводом судового позову щодо припинення роботи Будинку культури.
В судовому засіданні представники Знам'янської ОТГ заявили, що в бюджеті на 2019 рік будуть передбачені кошти на капітальний ремонт клубного закладу села Знам'янка, в ході якого будуть враховані вимоги пожежних.
«У Знам'янській ОТГ проблеми не тільки з Будинком культури центрального села. З владою Знам'янки ми погодили, що до червня наступного року вони усунуть протипожежні порушення в Будинку культури селища Радісний і, власне, в будівлі сільради», - повідомив начальник Іванівського районного сектора держслужби по надзвичайних справ Андрій Задояний.
Коментарі — 0