Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  В Одесі проводиться акція щодо боротьби з торгівлею наркотиками «Намалюй життя»

  • Розсилка
  В Одесі проводиться акція щодо боротьби з торгівлею наркотиками «Намалюй життя»

  Кожен одессит може перешкодити торгівлі наркотиками. Досить повідомити телефоном довіри про написи, що з'явилися на будівлях, які рекламують ресурси поширення наркопрепаратів

  В Одесі стартувала акція «Намалюй життя» щодо боротьби з розповсюдженням наркотиків. 
  Ініціаторами акції стали волонтери Міжнародної антинаркотичної Асоціації за підтримки Міністерства молоді та спорту, Одеського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Управління патрульної поліції і відділу протидії наркозлочинності Головного управління Національної поліції в Одеській області. 

  Акція «Намалюй життя» спрямована на боротьбу з рекламою продажу наркотиків. Як відзначаютьо рганізатори, на сьогодні проблема наркоманії, особливо серед молоді, стає все більш гострою. Цьому сприяє сучасний спосіб розповсюдження наркотичних засобів через інтернет-сайти і месенджери. Така «реклама» нерідко розміщується на будівлях, парканах, у громадських місцях, часто поблизу навчальних закладів. 

  25 червня 2018 року, напередодні Міжнародного дня боротьби з наркоманією, у Київському районі волонтери провели масштабнее зафарбовування реклами ресурсів з розповсюдження наркотиків. 


  Акція триватиме і далі на постійній основі. 


  Перешкодити торгівлі наркотичними речовинами може кожен одесит. Для цього необхідно повідомити місце знаходження реклами ресурсів з торгівлі наркотиками телефонами довіри: (095) 2353434 та (097) 2353434. Волонтери проекту «Намалюй життя» приїдуть і зафарбують рекламу.
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ