Мазур і Дьяченко - на п'єдесталі Кубка Дерюгіної

  Українки стали третіми в фіналах Гран-прі в окремих видах
  Українська гімнастка Вікторія Мазур  посіла третє місце в рамках другого змагального дня на Кубку Дерюгіної, який проходить в Києві. У столичному Палаці Спорту українка піднялася на п'єдестал у фіналі вправ з обручем, показавши результат 16,650 бала. У вправах з м'ячем Мазур стала 7-й, набравши 13,300 очка, а в булавах зайняла 4-е місце з
  • 19 Березня, 10:34
  • Розсилка

  Українки стали третіми в фіналах Гран-прі в окремих видах

  Українська гімнастка Вікторія Мазур  посіла третє місце в рамках другого змагального дня на Кубку Дерюгіної, який проходить в Києві.

  У столичному Палаці Спорту українка піднялася на п'єдестал у фіналі вправ з обручем, показавши результат 16,650 бала. У вправах з м'ячем Мазур стала 7-й, набравши 13,300 очка, а в булавах зайняла 4-е місце з 16,850 балами в активі.

  У фіналі Гран-прі зі стрічкою третє місце з ізраїльтянкою Вікторією Філановські розділила українка Олена Дьяченко, яка завершила виступ з результатом 16,300 очка. Ще одна українка Яна Ярош в цій же дисципліні показала 6-й результат - 13,550.

  Днем раніше Мазур показала п'ятий результат у багатоборстві, а лідер збірної України Анна Різатдінова  достроково завершила виступи на другому етапі серії Гран-Прі з-за травми.

  Джерело: xsport.ua

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ