Підручний фінішував шостим у гонці переслідування на етапі Кубку світу в Нове Место

Дмитро Підручний

Капітан чоловічої збірної України з біатлону потрапив у квіткову церемонію

У суботу, 22 грудня, в чеському Нове Место відбулася чоловіча гонка переслідування в межах третього етапу Кубку світу з біатлону.

Серед українських біатлоністів хороший результат показав Дмитро Підручний, який фінішував шостим, потрапивши у квіткову церемонію. Зазначимо, що українець за підсумками спринту стартував 19-м і зміг відіграти 13 позицій. Помітно, що капітан чоловічої збірної України додає з кожною гонкою.

Підручний вже після першого рубежу увірвався в десятку кращих, скориставшись помилками суперників. Дмитро чисто пройшов три вогневі рубежи, але на четвертому зазнав одного промаху. Втім, це не завадило українцю завершити гонку шостим і кваліфікуватися у мас-старт.

У свою чергу Сергій Семенов та Артем Прима фінішували за межами топ-30. Обох підвела робота на вогневих рубежах - по шість промахів, які не дозволили поборотися за високі місця. Семенов та Прима завершили гонку 31-м та 34-м відповідно.

Перемогу ж у гонці святкував Йоганнес Тінгнес Бьо. Норвежець допустив чотири хиби на вогневих рубежах, однак за рахунок своєї швидкості зміг вибороти черговий подіум. Другим з відставанням у 6,2 секунди став росіянин Олександр Логінов, а замкнув трійку призерів Тар'єй Бьо.