Світоліна з першого місця в групі виходить до 1/2 фіналу Підсумкового турніру WTA
![Світоліна з першого місця в групі виходить до 1/2 фіналу Підсумкового турніру WTA](/img/article/5393/79_main-v1540477552.jpg)
Українська тенісистка виграла третій матч поспіль на груповому етапі змагань
На старті зустрічі Світоліній вдалося відіграти потрійний брейкпоінт, однак наступну свою подачу українка втратила «під нуль». Возняцькі вела 4-3 і мала два геймбола, але українка взяла чотири розіграші поспіль і зрівняла рахунок. При 5-5 Возняцькі знову реалізувала брейкпоінт, а потім успішно подала на партію.
На початку другого сету Возняцькі зробила брейк, Світоліна відповіла зворотним брейком, після чого дівчата по черзі брали свої гейми. Боротьба зав'язалася за рахунку 5-6 на подачі датчанки. Українка не скористалася подвійним сетболом, а потім ще двома шансами завершити сет. Возняьцкі ж не реалізували два геймбола, після чого з п'ятого брейкпоінта Світоліна оформила брейк, а з ним і сет, і путівку в півфінал.
У третій партії тенісистки по черзі брали свої гейми, поки Світоліна не реалізували шанси на брейк у восьмому геймі. Подаючи на матч, українка відігралася з 0-40, потім вдало зіграло на ще одному брейкпоінта, і завершила зустріч на свою користь.
Нагадаємо, у першому раунді групового етапу 24-річна українка обіграла Петру Квітову, а в наступному колі святкувала перемогу над Кароліною Плішковою.
Коментарі — 0