Українка Цуренко у фіналі тенісного турніру зустрінеться з швейцаркою Фогель

Леся Цуренко. Фото: btu.org.ua

У Лесі Цуренко багатий досвід протистоянь зі Стефані Фогель

Стефані Фогель слідом за українкою Лесею Цуренко дісталася до фіналу на турнірі в Акапулько категорії WTA International з призовим фондом $ 250,000.

У півфіналі Mexican Open Фогель за 1 годину і 47 хвилин в двох сетах обіграла Ребекку Петерсон. Тенісистка з Швейцарії перший сет забрала з рахунком більшої кількості вдалих геймів на прийомі, а в другій партії на тайбрейку відігралася з рахунку 3:5 і вперше в кар'єрі вийшла у фінал турніру WTA.

Фогель в Акапулько в чотирьох матчах програла лише один сет. У першому раунді екс-42-а ракетка світу пройшла восьму сіяну Тетяну Марію, а в чвертьфіналі вибила чемпіонку US Open Слоан Стівенс і здобула свою першу перемогу з 2013 року над суперницею з топ-20.

У Лесі Цуренко багатий досвід протистоянь зі Стефані Фогель. Тенісистки з 2011 року провели п'ять матчів - за особистими зустрічами українка веде 4:1, але останній поєдинок у 2016 році на турнірі в Катовіце залишився за Фогель.

Фінальний матч турніру в Акапулько відбудеться 4 березня о 2:00 за київським часом.