Восьмеро українських фігуристів беруть участь у турнірі в Естонії

У змаганнях юніорів танцювальний дует Голубцова - Бєлобров зупинилися за крок до п’єдесталу

Відразу восьмеро українських фігуристів беруть участь у міжнародному турнірі Tallinn Trophy, який стартував у столиці Естонії.

Четверо одиночників і дві танцювальні пари виступають у  різних вікових групах, інформує офіційний сайт Української федерації фігурного катання на ковзанах.

У категорії «сеньйори» на лід вийдуть Ярослав Паніот та Анна Хниченкова відповідно у чоловічому та жіночому одиночному катанні, а також танцюристи Дар’я Попова - Володимир Бєліков.

Для дорослих фігуристів «Кубок Таллінна» є дев’ятим, передостаннім етапом серії турнірів «Челленджер». Їхні виступи розпочнуться у четвер, 23 листопада, короткою програмою у спортивних танцях на льоду.

У змаганнях юніорів Україну представляють одиночники Михайло Медуниця, Анастасія Архіпова та танцювальний дует Марія Голубцова - Кирило Бєлобров.

На цьому рівні фігуристи змагаються лише за нагороди даних міжнародних стартів. Наразі уже відомі переможці та призери юніорського Tallinn Trophy у спортивних танцях на льоду.

За крок до п’єдесталу зупинилися Голубцова та Бєлобров, котрі  із сумою 125.10 балів посіли четверте місце.

Юніори-одиночники показали коротку програму. Медуниця набрав 46.74 балів і посідає 13-е місце.

Вступають у боротьбу з короткою програмою і юніорки. Архіповій  дістався 11-й стартовий номер.