рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Комплексні роботи із відновлення річки Південний Буг продовжуються

  • Розсилка
  Комплексні роботи із відновлення річки Південний Буг продовжуються

  Заплановано завершення розчистки річки Десна та реконструкції берегозакріплювальних споруд

  Серед основних робіт, які плануються до виконання у цьому році, Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації називає відновлення гідрологічного та санітарного режимів поверхневих водойм області.

  Зокрема, заплановано завершення розчистки річки Десна та реконструкції берегозакріплювальних споруд в межах селища Стрижавка. Про це інформує прес-служба Вінницької ОДА, повідомляє «Главком».

  У 2018 році такі роботи виконані на суму 4 018,5 тис. грн. (протяжність – 900 метрів). Русло розчищено від мулових насосів без заглиблення в корінний ґрунт та без змін умов живлення. Укріплені береги. Круті повороти закріплені з метою попередження розмивання. Додатково очищений рукав староріччя довжиною 60 метрів, що покращить водообмін та зменшить цвітіння води. Намул розміщений на картах намиву вздовж берега. Береги сплановані з влаштуванням захисних валів і засіяні багаторічними травами.  У ході проведення робіт виникла потреба у проведенні додаткових робіт, що не передбачені проектно-кошторисною документацією. Зокрема: перепади ґрунту потребують додаткової підсипки, а розбіжність між запроектованою та фактичною шириною русла вимагає доочистки на всю ширину русла з подальшим закріпленням берегів. Вже виготовлена проектно-кошторисна документація.  У 2019 році на ці роботи планується витратити  2152,7 тис. гривень.

  Названі роботи є початком комплексних робіт із відновлення річки Південний Буг в межах області.

  На 2019 рік заплановані роботи з розчистки самого Південного Бугу в межах селища  Стрижавка, м. Вінниця, м. Хмільник та Хмільницького району. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ