рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Британія змінює вимоги до мігрантів

  • Розсилка
  Британія змінює вимоги до мігрантів

  Уряд загалом дотримуватиметься рекомендацій, висунутих незалежним Консультативним комітетом з міграції

  Уряд Бориса Джонсона підтримав впровадження з наступного року нової імміграційної системи Великої Британії, заснованої на балах.

  Про це повідомляє Politico.

  «Уряд Бориса Джонсона схвалив запровадження з наступного року імміграційної системи, яка базується на балах. Вона має на меті зменшити залежність Великої Британії від низькооплачуваних працівників з-за кордону», – йдеться в повідомленні.

  Як зазначається, Джонсон наголосив, що імміграційна реформа, яка буде презентована в парламенті у березні, дозволить країні залишатися «відкритою та гостинною для талантів», але водночас менш залежною від «низькокваліфікованої робочої сили».

  Очікується, що уряд загалом дотримуватиметься рекомендацій, висунутих незалежним Консультативним комітетом з міграції. Зокрема, мається на увазі зниження порогового рівня заробітної плати для деяких працівників з 30 тис. до 25,6 тис. фунтів стерлінгів.

  Відповідно до нової системи, кандидати отримають більше балів, якщо вони подадуть заявку на роботу в критично важливих державних секторах, таких як охорона здоров’я й освіта. Також ураховуватися знання англійської мови, рівень освіти, вік і бажання працювати за межами Лондона.

  Нова система набуде чинності з січня 2021 року.

  Як повідомлялося, Джонсон представив оновлений після Brexit уряд.

  Нагадаємо, Верховний Суд США дав згоду на ініціативу адміністрації президента Дональда Трампа з запровадження більш жорстких правил для мігрантів. Нововведення полягають у відмові у наданні посвідки на постійне проживання тим мігрантам, які у майбутньому можуть потребувати державної допомоги.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ