Валентин Бадрак

Валентин Бадрак

Письменник, публіцист

Народився в 1968 році в Черкасах. За власним визнанням є росіянином за етнічним походженням та мовою, але українцем за громадянством, політичним поглядами та ідеологією; прихильник українізації.

У 1989 році закінчив Рязанське повітрянодесантне командне училище, а у 1996 році – Київський національний лінгвістичний університет.

Кандидатська дисертація: «Фактори ефективності впливу друкованих ЗМІ (преси) на електорат» (Київський національний університет ім. Т. Шевченка, 2000).

Був учасником програм США «Foreign Policy Challenges Facing the United States and Europe» (1998) та «The Harvard Ukrainian National Security Program» (2000).

З 1999 року – директор Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння, з липня 2006 року – член Громадської ради при Службі безпеки України. Автор низки публікацій у сфері безпеки. Упродовж останніх двох десятків років вивчає мотивації у різних сферах людської діяльності.

Книги

У 2004 році у співавторстві з Сергієм Згурцем та Сергієм Максимовим видав книгу «Культ: оружейный бизнес по-украински».

У 2005 році побачила світ перша книга серії «Стратегии гениев» – «Антология гениальности». Допрацьовану та перейменовану у «Стратегии гениальных мужчин», цю книгу було видано видавництвом «Фоліо» у 2007 році разом з другим томом – «Стратегии гениальных женщин». У 2008 році вийшла третя книга серії – «Стратегии злых гениев». Нарешті, в 2009 році, з виходом нової книги «Стратегии счастливых пар» було завершено роботу над чотиритомною серією «Стратегии гениев».

Крім того, у 2008 році спільно зі Сергієм Згурцем Валентин Бадрак завершив та видав дослідження «Военно-техническое сотрудничество Украины с Россией: Развенчание мифов».

У 2011-2015 роках серію книг з розвитку особистості доповнили книжки «Стратегии выдающихся личностей (учебник для каждого)» (2011), «Как выйти замуж за принца и сделать его королем» (2013), «Как преодолеть личную трагедию» (2016), «Как воспитать незауядную личность» (2015).

У 2011 році побачила світ дилогія «Восточная стратегия», що складається з двох книжок «Родом из ВДВ» та «Офицерский гамбит» (книжки, що розповідають про діяльність стратегічної агентурної розвідки РФ на території України та підготовку військ ПДВ і розвідників). У 2014 році видано роман у двох книгах «Чистилище» («Вирус» та «Тысяча звуков тишины»), присвячений можливостям духовного розвитку людини, утвердженню найважливіших цінностей буття та розкриттю прихованого потенціалу людини.

У 2013 році у видавництві «Брайт Стар Паблішинг» вийшла книга – аналіз жіночих образів «Як вийти заміж за принца і зробити його королем».

У 2015 році видавництво «Фоліо» видало ще дві тренінгові книги формату pocket-book: «Як подолати особисту трагедію» – книга-тренінг, що розповідає про Самовплив образами видатних людей, які пережили трагедію. Та книгу «Як виховати непересічну особистість», в якій проаналізовано вплив батьків на видатних особистостей.

Виданням книги «Обличчя цивілізації. Уроки видатних особистостей» у 2017 р. фінішував десятирічний спільний проект Валентина Бадрака і видавництва «Фоліо» у презентації стратегій видатних людей цивілізації.

У газеті «Дзеркало тижня» автор зазначив з цього приводу наступне: «У книзі, робота над якою тривала 24 роки, представлено понад 300 осіб, використані елементи синтетичного аналізу, створені і представлені вдосконалені форми геній-терапії. В ній також затверджені ключові умови розвитку цивілізації і образ особистості майбутнього, який неодмінно повинен спиратися на базові духовні цінності, критичне мислення і психологічну установку формувати простір гармонії на планеті».

У 2020 році у видавництві «Брайт Стар Паблішинг» вийшов третій роман Валентина Бадрака «Собор. Киевский перекресток Вильгельма Котарбинского», який присвячено розписам Володимирського собору у Києві. «Я не стверджуватиму, що це роман про Котарбінського… Навіть, це не роман про Володимирський собор, Київ чи Україну. Врешті-решт, це роман про людську місію, і філософія польського митця дуже добре підходить для незвичної, але досить яскравої ілюстрації» – сказав автор в одному з інтерв'ю після виходу книги.

Всі публікації автора

Збиття російського А-50У: найголовніше значення та загадки спецоперації
Наближення до ситуації, коли Росія вже не зможе панувати у повітрі
Україна відчутно перемагає Росію на військових та міжнародних фронтах
Останні події надихають на те, що Україна доведе справу до перемоги
Розвиток оборонних технологій в Україні: від забезпечення оборони до економічного зростання
Мотиваційних стимулів для перетворення ОПК достатньо, але існують і стримуючі фактори
Сектор безпеки-2020: усе тріщить по швах
«Вони всі пересварилися, ніхто ні з ким не бажає працювати» — така тривожна інсайдерська оцінка того, що відбувається в секторі безпеки та оборони країни
Армія-2020: між деклараціями і реаліями
Вповільнена трансформація ЗСУ робить Україну уразливою мішенню на довгі роки
Рік, який українська армія втратила
Черговий День Збройних сил України — привід підбити підсумки й зазирнути в їхнє майбутнє
Війна і дірявий оборонний потенціал
Нинішня осінь недвозначно переконує: війна можлива в будь-якій точці планети, причому сучасна війна є непередбачуваною і швидкоплинною в досягненні результату
Бюджет-2020: шлагбаум для розвитку армії
«У 2020 році Міноборони одержить ресурси на утримання армії і трохи на тактичну війну», — сказав мені генерал з 20-річним досвідом підготовки програм і документів у секторі безпеки після ознайомлення з проєктом бюджету програми уряду
Реформа «оборонки» як ключовий виклик новому президентові
Без перебільшення, проблема оперативної зміни формули розвитку оборонної промисловості є одним з головних фронтів для нового очільника держави
Морський вузол українських ВМС
Чому у нас немає сучасного військового флоту, і чи з'явиться він
Професійні Збройні сили: міф чи реальність?
Армія в її нинішньому стані не зможе протистояти ракетним ударам і атакам бойової авіації четвертого покоління
Як врятувати вітчизняне літакобудування
П’ять кроків основних завдань
Українській владі треба ігнорувати пропозицію Путіна щодо передачі кораблів і військової техніки з окупованого Криму
Заява Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння
Україні вигідно відпустити закручені гайки збройного експорту
Обсяги експорту українських озброєнь можуть зрости з нинішніх 770 млн дол. до 2—3 млрд дол
Робота «оборонки»: годинник з уповільненим ходом
Під час війни необхідні оперативність і професійність у роботі, це стосується і постановки зразків на озброєння.
«Миротворчий» маневр як можливий сценарій Путіна
Є думка, що воєнна агресія Кремля проти Української держави може трансформуватися в більш витончену, хоча й не менш небезпечну форму.
Оружейное испытание президента
27 января отечественный Совбез поручил Кабинету министров разработать и утвердить до 5 февраля с.г. постановление о гособоронзаказе (ГОЗ) на 2016 год.
Сектор безопасности Украины: эпоха паллиативов
Вряд ли сегодня найдется человек, сколь-нибудь убежденный в том, что московские стратеги отказались от идеи разрушения Украины.
Связь для армии: стратегический вопрос номер один
Армия без средств связи — все равно, что дом без света.
Полный назад, или Алхимия военной реформы
Происходящее в сфере оборонного строительства в Украине слишком часто напоминает величественный спектакль без оглашения количества актов.
Про що свідчить ситуація у сфері переозброєння?
Управління реформою сектору безпеки здійснюється у ручному режимі
Мы уже в состоянии войны
Состоянием на пятницу, 14 марта 2014 года, эксперты ЦИАКР оценивают угрозу военной агрессии со стороны России как 50 к 50.