Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Як церква ставиться до гаджетів та інтернету

  • Митрополит Київський і всієї України Епіфаній

   Предстоятель православної церкви України

  • Розсилка
  Не комп’ютер важливий, а те, що за його допомогою можна зробити, не телефон, а те, що за його допомогою можна сказати, не інтернет, а те, що через нього можна донести - Як церква ставиться до гаджетів та інтернету
  Не комп’ютер важливий, а те, що за його допомогою можна зробити, не телефон, а те, що за його допомогою можна сказати, не інтернет, а те, що через нього можна донести

  «Ми прагнемо, щоби наша Церква була відкритою, сучасною та доступною для усіх вірян, а тому послуговуємося різними сучасними технологіями»

  Ми не часто замислюємося над тим, як багато Божих дарів вже маємо, а відтак забуваємо дякувати за них Господу. Ми живемо – і це вже є найбільший дар від Творця, ми маємо рідних, близьких людей, маємо дар спілкування, пізнання, любові, радості, можливість вибору, дар свободи та багато інших можливостей. На жаль, часто лише втрачаючи щось з цього ми починаємо розуміти, наскільки дари Божі є важливими.

  Сучасний світ живе у шаленому темпі, сьогодення неможливо уявити без інформаційних технологій, інтернету, сучасних комунікацій тощо. Вони покликані допомагати нам розвиватися, дізнаватися більше, бачити ширше, чути детальніше, аналізувати, а отже – ми не повинні нехтувати такими можливостями. Однак ми маємо розрізняти: що є головним, а що – похідним, що є змістом, а що – формою, що є метою, а що – засобом її досягнення. Тому не комп’ютер важливий, а те, що за його допомогою можна зробити, не телефон, а те, що за його допомогою можна сказати, не інтернет, а те, що через нього можна донести.

  Ми прагнемо, щоби наша Церква була відкритою, сучасною та доступною для усіх вірян, а тому послуговуємося різними сучасними технологіями для того, щоби виконувати власну головну місію – нести Слово Боже та допомагати людям. Щоби не лише у храмах, а й незалежно від місця перебування – чи на нашому сайті, чи на сторінках соціальних мереж, чи на шпальтах нашої газети – вірянам було духовно затишно разом з усіма братами і сестрами – єдиною помісною автокефальною Православною Церквою України!

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Олексій Голобуцький
  Олексій Голобуцький

  Заступник директора Агентства моделювання ситуацій

  Юрій Бутусов
  Юрій Бутусов

  Журналіст, громадський діяч

  Віктор Небоженко
  Віктор Небоженко

  Директор соціологічної служби «Український барометр»

  Ірина Фріз
  Ірина Фріз

  Міністр у справах ветеранів

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ