рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Молодь буде обирати «марувів», поки не отримує інтелектуальний контент

  • Ірма Вітовська
  • Розсилка
  Молодь буде обирати «марувів», поки не отримує інтелектуальний контент

  Наша молодь живе в незалежній країні, але не навчилась бути незалежною

  Багато читаю в стрічці про Євробачення, про вибори і кандидата, якому симпатизує молодь (принаймні певна її частина), читаю про інші поточні суспільні виклики - і як так сталось, що наша молодь, яка виросла в незалежній, але чомусь не виховалась незалежною.

  А все так, тому що наша молодь за ці роки не отримала в медіа та в ЗМІ жодного інтелектуального, ерудованого чи мистецького контенту в тому обсязі, що системно працює саме над розвитком!!! 
  Ми не давали, не промували їм нових символів, зірок, успішних особистостей у різних напрямках, що є змістовними і збагаченими державоформуючими цінностями. Паразитуючи на ностальгії старших (іроніїсудьбипєсніоглавноманєгдотиквн), щоб мати рейтингиприбутки, ми загубили ціле покоління.. (в більшості на жах і небезпеку тепер всім нам).  і це злочин, що лягає на всіх нас. За весь час існування країни. 

  Все тільки на розваги, все тільки на примітивізацію.. щоб менше думаючих, щоб тримати в іншому світоглядному стойлі.. Щоб без активних, щоб без протестних, щоб сіра бидломаса.. Це так зручно...
  Бабло...

  P.S. Цей пост не відноситься до молоді, яка навчається, а не «учиться», яка щиро любить та поважає свою історію та свою країну, вивчає її і яка буде завжди кращою хвилею свого покоління в історичній перспективі, що є завжди в авангарді і якою я особисто пишаюся!!

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома». Відповідальність за матеріали в розділі «Думки вголос» несуть автори текстів.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Оксана Забужко
  Оксана Забужко

  Українська поетеса, письменниця, літературознавець, публіцист

  Юрій Бутусов
  Юрій Бутусов

  Журналіст, громадський діяч

  Олександр Деркач
  Олександр Деркач

  Банкір, бізнесмен

  Андрій Магера
  Андрій Магера

  Заступник голови Центральної виборчої комісії

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ