Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Путін розпочав утилізацію громадян РФ

  • Віктор Каспрук

   політолог

  • Розсилка
  Путін розпочав утилізацію громадян РФ

  Пора Путіна висунути на Нобелівську премію з економіки

  Те що Путін весь час готовий запроваджувати чергові нововведення в російській економіці, відомо вже давно. Тому економіка Росії постійно перебуває в стабільному кризовому стані.

  Але найбільшим його «досягненням», котре зачепило буквально усі найуразливіші верстви російського соціуму, стало «патріотичне знищення» імпортних продуктів.

  І Путін не тільки не хоче відмовлятися від подібної «традиції», але і всіляко проп  агує такі незвичайні надзвичайні підходи.

  Так сьогодні, на пленарному засіданні форуму «Деловой России» в Москві, він буквально заявив таке»: «Іноді з точки зору економіки краще щось пустити під ніж, ніж просто роздати. Як це не дивно звучить. Тому що це збереження робочих місць, збереження певного рівня рентабельності виробництва, цінової політики і так далі».

  Слова Путіна не можуть не захоплювати. Адже це не що інше, як чергове відкриття в галузі економіки, за яке довічного президента Росії вже зараз потрібно якомога швидше висувати на Нобелівську премію.

  І головне що це необхідно вчасно запатентувати, аби його колеги, а особливо венесуельський диктатор Ніколас Мадуро, не перехопили таку історичну ініціативу.

  Але це ще далеко не все. Коли населення в російській глибинці потерпає від нестачі харчів, а іншими словами починає голодувати, за словами Путіна, хоча це може звучати «не дуже комфортно і благопристойно», проте це дає зростання економіки, і в кінцевому підсумку від цього виграють люди.

  Таким чином, запустивши проект утилізації санкційних продуктів, Путін починає утилізувати і населення Російської Федерації.

  Нехай люди не мають необхідної їжі, але він наводить, як позитивний приклад й обмеження гуманітарної допомоги з-за кордону.

  Як зазначив Путін, з одного боку, мова йде про безкоштовне молоко, в чому немає нічого поганого, але з іншого боку, це розоряє вітчизняних молочників. «Ретельніше треба», – сказав Путін.

  І він абсолютно при цьому не розуміє, що ця гуманітарна допомога мала б надходити тим, хто після його протистояння з усім світом, просто не може дозволити собі таку «розкіш», як купити молока.

  Звісно, що цинізму кремлівського старця немає меж. Проте те, що відбувається нині в Росії це не справа тільки самого Путіна.

  Виглядає на те, що Путін і його оточення готові перевести більшість росіян на «освенцимський пайок», бо головне для них демонструвати всьому світу «велич Росії», у яку ніхто, правда, крім них самих не вірить.

  Джерело: блог Віктора Каспрука

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Сергій Фурса
  Сергій Фурса

  Спеціаліст відділу продажів боргових цінних паперів Dragon Capital

  Віктор Каспрук
  Віктор Каспрук

  політолог

  Мустафа Найєм
  Мустафа Найєм

  Народний депутат

  Павло Казарін
  Павло Казарін

  Журналіст

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ