Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Без кривавих подій у Росії не обійтися. У Путіна залишилося лише два варіанти

  • Слава Рабинович
  • Розсилка
  <span>У Кремлі готують образ доброго Путіна</span> - Без кривавих подій у Росії не обійтися. У Путіна залишилося лише два варіанти
  У Кремлі готують образ доброго Путіна

  Про спроби покращити рейтинг Путіна

  Кремлівську владу відбілити абсолютно неможливо, тому що за останні 20 років ми спостерігаємо класичний шлях становлення тоталітарного режиму. З підвідомчим населенням було укладено соціальний контракт з умовою не влазити в політику, не влазити на «нашу територію» і не претендувати на «наші права» в якості чиновників і розпорядників всього в обмін на те, що вони будуть щедрою рукою, згрібаючи собі все зі столу в кишені, залишати для людей крихти на столі, якими ті зможуть харчуватися. І цих крихт, на думку чиновників, людям було достатньо для того, щоб жити так добре, як ніколи ніхто не жив за попередні роки в Радянському Союзі і пострадянській Росії. Але цей контракт був зламаний в 2008 році і з цього часу все котиться донизу.

  Путін відібрав у людей останні крихти і повністю змінив порядок денний - почав війну в Україні, здійснив захоплення Криму. Все це було підкріплено жахливою пропагандою в засобах масової агітації, в які були перетворені колись вільні ЗМІ 90-х років. Ця пропаганда дійшла до такого рівня, який не знають у всьому світі. Своєю пропагандою Путін переплюнув навіть геббельсо-гітлерівську Німеччину.

  Відповідно зміна порядку денного зіграла тимчасову роль для путінського режиму - його рейтинг на псевдопатріотичному чаді на якийсь час пішов вгору. Але, як і очікувалося, потім рейтинг Путіна пішов вниз і зараз летить немов каменюка.

  Цьому є кілька причин. По-перше, псевдопатріотичний чад не може тривати вічно - він просто вивітрився. По-друге, країна летить в чорну безодню зубожіння і повного розвалу в усьому. Десятки мільйонів росіян є жебраками, більше половини населення Росії є просто бідними. У сфері так званого держуправління - а це всього лише пародія путінського режиму - спостерігаються жахливі гримаси і кривляння від багаторічного негативного відбору, де чиновники, які повністю втратили совість, двома руками запихають накрадене в кишені, роблячи абсолютно жахливі і принижуючі громадян висловлювання про те, що держава людям нічого не винна, що можна жити на прожитковий мінімум тощо. Люди просто обурені, і це обурення починає знаходити реальну форму відторгнення.  Крім усього іншого, Путін поставив величезну масну крапку в так званих контрактах зі своїм населенням, коли оголосив про так звану пенсійну реформу, яка не має нічого спільного з реформою. Це ніщо інше як пенсійна афера, де відбувається два акти насильства над власним народом. Перше - це відбирання грошей у людей. Друге - людей фактично позбавляють можливості отримувати пенсію, тому що переважна більшість не доживе до так званого пенсійного віку.

  Звичайно ж, ніхто не забув про те, що Путін неодноразово говорив - поки він президент, то пенсійний вік підвищуватися не буде. І тепер уже ніхто не буде заперечувати того, що Путін бреше.

  Наступний закономірний етап - це постановка питання про легітимність Путіна. Поки що ніхто в широких масах не задається питанням: наскільки конституційним є те, що Путін незаконно перебуває на своєму четвертому президентському терміні. І як ми бачимо, все більше і більше людей виходять на демонстрації проти цієї влади. Це сніжний ком, який неможливо зупинити, але можна сповільнити. І це робиться більш і більш жорсткими репресіями, які будуть ставати кривавими.

  У путінського ОЗУ залишається лише два варіанти - або вони в кращому випадку опиняться у в'язниці, втративши все, або ж будуть продовжувати незаконно утримувати владу. Відповідно при такому розкладі ці злочинці ні перед чим не зупиняться в спробах продовжувати незаконно утримувати владу - і ми напевно побачимо криваві події. Інших сценаріїв для путінського ОЗУ немає.

  При цьому неважливо, що в Кремлі намагаються відбілити Путіна і змінити порядок денний. Це не має нічого спільного з нормальним державним управлінням, розвитком демократії і капіталізму. Путінське ОЗУ робить все з точністю до навпаки, продовжуючи знищувати демократію в країні, вибудовувати бандитський неофеодалізм тощо.

  Взяти ті ж бюджети, які наповнюються грішми платників податків - всі злочини путінське ОЗУ здійснюються на гроші платників податків, зокрема намагаючись відбілити Путіна.

  Чому вони намагаються змінити імідж Путіна? Пропаганда перестає діяти, оскільки люди стають біднішими, бачать, що відбувається в країні, бачать девальвацію рубля, який зменшує їхню платоспроможність як за межами, так і всередині Росії.

  Найголовніше - Путін, як і деякі інші діячі в історії світу, намагається не просто зупинити історію, а повернути її назад. Але закон історії такий, що ніколи і нікому ще не вдавалося повернути історію назад на тривалий час. Це не вийде і у Путіна з його ОЗУ, незалежно від їх спроб відбілити його імідж, щоб спробувати підняти його рейтинг - їхній час вийшов.

  Навіть якщо не буде військових кампаній в Сирії і Україні, то злидні і бідність нікуди не подінуться. Поєднання фашизму з бандитським неофедалізмом ніколи не приносило благополуччя населення цієї країни.

  Чи будуть нові осередки? Це спрогнозувати складно. Головне - Путін і його ОЗУ будуть робити все, щоб утримувати владу. І вони можуть це робити, тільки скоюючи злочини і уникаючи відповідальності. Якщо їм знадобиться новий виток агресії, вони зроблять і цей крок. Але тут ми не можемо щось прогнозувати, тому що ми маємо справу з найбільш відмороженим злочинним угрупованням, якого ніколи раніше не бачив світ за всю історію його існування.

  Проблема ще й у тому, що світ досі по-справжньому не розуміє, наскільки небезпечне путінське ОЗУ, яке захопило другий за величиною в світі арсенал ядерної зброї.

  Джерело: Апостроф

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Денис Казанський
  Денис Казанський

  Журналіст

  Кирило Сазонов
  Кирило Сазонов

  Політичний оглядач

  Ігор Ейдман
  Ігор Ейдман

  Соціолог

  Ірина Геращенко
  Ірина Геращенко

  Народний депутат України, віце-спікер

  Тарас Чорновіл
  Тарас Чорновіл

  Журналіст, політичний діяч

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ