Саакашвілі перекрутив слова представника США Волкера?

  Здається екс-президент Грузії припускається одна за одною нових помилок.
  Після прориву кордону, який перетворив його з опозиційного політика на нелегала, (а тих, хто допоміг йому на кримінальних злочинців), він «пробиває дно». Наперед прошу вибачення у Сергія Лещенка, прихильника Саакашвілі, який зараз перебуває у Тбілісі і зустрічається з новим президентом Грузії, бо вислів «пробити дно»
  • Віктор Уколов

   Колишній народний депутат України

  • 13 Вересня, 16:40
  • Розсилка
  <span>Саакашвілі проривається в Україну</span>
  Саакашвілі проривається в Україну

  Здається екс-президент Грузії припускається одна за одною нових помилок.

  Після прориву кордону, який перетворив його з опозиційного політика на нелегала, (а тих, хто допоміг йому на кримінальних злочинців), він «пробиває дно».

  Наперед прошу вибачення у Сергія Лещенка, прихильника Саакашвілі, який зараз перебуває у Тбілісі і зустрічається з новим президентом Грузії, бо вислів «пробити дно» належить саме йому.

  Проблема в тому, що Саакашвілі розмістив цитату представника США Курта Волкера, яка у перекладі не відповідає тому, що сказав представник США.

  Насправді Курт Волкер сказав: «Україна – правова країна. Хтось, на зразок колишнього президента Саакашвілі, має право на розслідування своєї справи в українських судах. Сподіваюсь що люди понизять градус ескалації цієї політичної драми і сфокусуються на юридичних аспектах...»

  Але на сайті Саакашвілі у Фейсбук переклад був вже таким: «Якщо Україна хоче будувати правову державу, Михайлу Саакашвілі потрібно дати можливість відстояти своє громадянство в суді. Порошенко слід менш драматично підходити до Саакашвілі і зайнятися питаннями поліпшення управління країною і боротьбою з корупцією»

  Давайте, я поясню суть цього перебріхування, як політтехнолог.

  Приписуючи Курту Волкеру те, що він не сказав, Саакашвілі вводить прізвище Порошенко, підставляючи представника США під звинувачення втручання у внутрішні справи, чого той не зробив.

  Вигадуючи цілу фразу про «поліпшення управління країною і боротьбою з корупцією», Саакашвілі намагається маніпулювати представником США, приписуючи йому своє невдоволення «щодо керівництва країною».

  Одночасно, ніби випадково, на кількох другорядних брудних сайтах, пов'язаних із Росією, з'явилися статті про те, що в США вирішили замінити президента України.

  Звичайно ж це неправда, насамперед тому, що не в США вирішують, хто буде президентом в Україні – за це голосує український народ. Скажу більше, у Вашингтоні могли очікувати тільки одного з п'яти обраних у нас президентів. Буду сподіватись, що поява таких статей і дійсно випадковий збіг.

  Але перебріхування заяви представника США в Україні може дорого обійтися Саакашвілі, який ризикує зіпсувати за океаном і так не безхмарне ставлення до себе. За всю історію відносин України та США це трапилося, наскільки я знаю, вперше.

  P.S. Раджу терміново змінити допис на фейсбук використовуючи опцію «редагувати», одна біда – скріншоти залишаться (див. нижче).

  Джерело: Українська правда

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди співпадають з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Дмитро Тимчук
  Дмитро Тимчук

  Народний депутат України (Народний фронт)

  Костянтин Машовець
  Костянтин Машовець

  Координатор групи «Информационное сопротивление»

  Денис Казанський
  Денис Казанський

  Журналіст

  Сергій Грабовський
  Сергій Грабовський

  Політичний аналітик

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ