Вадим Денисенко Директор Українського інституту майбутнього

Російські еліти почали заганяти Путіна в кут

Путіна готове зжерти власне оточення
фото з відкритих джерел

Нагнітання ядерної загрози буде дуже складним випробуванням для психологічного стану суспільства

Вчора Путін мав виступити і потім відмінив своє звернення до росіян про війну.

Для нас, насправді, глобально все одно: він оголосить війну чи воєнну антитерористичну операцію (назви він може змінювати, хоч щодня).

Ми маємо просто розуміти: в РФ іде тренд по заганянню Путіна в кут. Заганяє його, його ж найближче оточення, яке використовує воєнкорів і пропагандистів в своїх цілях (вони й самі раді бути використаними).

І тут ми підходимо до точки біфуркації: або вони (ці заганяльники) приймають рішення запустити ядерну зброю і еліти створюють Іран-2 або ці ж еліти підводять ситуацію до найгарячішої точки і не дають Путіну це зробити в результаті якогось двірцевого перевороту і починають якісь переговори з Заходом.

Всі інші варіанти є похідними від цих двох головних ліній розвитку. Думаю, друга версія має більше шансів на втілення в життя.

А тому, ще раз повторю те, що казав протягом останнього часу: нагнітання ядерної загрози буде дуже складним випробуванням для психологічного стану мільйонів. Постарайтеся не вірити всім чуткам і вкидам.

Читайте також:

Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома». Відповідальність за матеріали в розділі «Думки вголос» несуть автори текстів

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: