Опозиційні стратеги, дії натовпу треба планувати


  А тепер я зі своїми п’ятьма копійками? Середній українець на двадцять років доросліший від тих, хто стояли на сцені (перепрошую, мої улюблені Сергій Рахманін і Мустафа Найєм, я розумію, що вас просто стихією занесло в це товариство). Особливо естетично ображає Турчинов у ролі конферансьє: брак ідей і харизми не компенсується відтренованим до
  • Юрій Макаров
   Журналіст
  • 25 Листопада, 2013, 11:21
  • Розсилка

  А тепер я зі своїми п’ятьма копійками? Середній українець на двадцять років доросліший від тих, хто стояли на сцені (перепрошую, мої улюблені Сергій Рахманін і Мустафа Найєм, я розумію, що вас просто стихією занесло в це товариство). Особливо естетично ображає Турчинов у ролі конферансьє: брак ідей і харизми не компенсується відтренованим до автоматизму голосом з обертонами віри в своє лідерство.

  Партійні прапори в натовпі провокують нейродерміт і логічне запитання: невже тут теж хтось за гроші, як там, на Михайлівській у орків? По очах бачу, що ні, але прапори сіють сумніви, які нікому не потрібні. Краще б їх замінити на саморобні плакати, там хоча б спостерігався креатив: «Переходь на світлий бік сили!»

  У всіх на вустах логічне питання: «В кого є план?» «У тебе є план?» Хоча б план А, не кажучи вже про план Б? Якого, блін, Хайдеггера! Хто не передбачив, що підуть громити Кабмін? Ой, вибачте, це спонтанно! Стратеги, курва! А якщо не спонтанно? В армії хтось служив? Може, єдиний сенс того, що людям мого віку читали історію КПРС, у тому, щоби усвідомити, що дії натовпу треба планувати. Хто відповідальний за дружини? А хто за агітацію серед «Беркута»? Ним взагалі хтось займається? Ні, ви скажіть, хто займається «Беркутом»? Гаркавий саме цього вчив. А, у вас, здається, був незалік?

  І, головне, навіщо взагалі йти до Адміністрації, до Ради, до Кабміну? Хіба сьогодні не вихідний день? Last but not least: ЯКА СУКА ПЕРЕМОНТУВАЛА ДЕРЖАВНИЙ ГІМН, порізавши на шматки, щоби його неможливо було співати?! Тепер позитивне: справді багато людей. 100 чи 150, це треба рахувати, кажуть, є програми, які вміють це робити за фотографією. Але 100 – теж чимало. Люди в натовпі були цілком самодостатні. Ми знову, як і 9 років тому, переконалися, що навколо не суцільні жлоби. Це – найбільший позитив: треба час від часу підживлювати почуття ліктя.

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди співпадають з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Денис Казанський
  Денис Казанський

  Журналіст

  Дмитро Гнап
  Дмитро Гнап

  Журналіст

  Дмитро Тимчук
  Дмитро Тимчук

  Народний депутат України (Народний фронт)

  Дмитро Орєшкін
  Дмитро Орєшкін

  Російський політолог

  Дмитро Корнійчук
  Дмитро Корнійчук

  Президент Центру інноваційного консалтингу «КДА»

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ