Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Вибори у США: тепер Трампу не загрожує імпічмент

  • Юрій Луканов

   Журналіст

  • Розсилка
  Дональд Трамп - Вибори у США: тепер Трампу не загрожує імпічмент
  Дональд Трамп

  Не варто вестися на істерики американської преси, яка зображає Трампа недоумком і монстром

  У США республіканці виграли проміжні вибори і зберегли більшість у Сенаті. Правда, демократи виграли нижню палату - палату представників. Демократи сподівалися завоювати більшість в обох палатах. Це все значить, що політика США відносно України не зазнає змін. На Росію буде здійснюватися тиск, поки вона не відмовиться від війни на Донбасі і не поверне Крим. Друге, звісно, складніше. Ймовірно, і за перемоги демократів вона залишалася б попередньою. Але ризик був би більшим, адже демократи схильні до компромісів з Москвою, досить згадати перевантаження з Росією від Обами після російської війни з Грузією. Втім, зараз настрої у Вашингтоні такі, що ні про які перезавантаження не ідеться, 

  По-друге, тиск на порушників ядерних домовленостей таких, як Іран й Північна Корея триватиме. Будемо сподіватися, що послідовність у цьому напрямку принесе зміни. 

  По-третє, не відбудеться висмоктаного з пальця імпічменту. Чому висмоктаного, бо ніякої змови з росіянами команда спеціального прокурора Роберта Мюллера так і не виявила. Час показав, що це було політичне замовлення проти діючого президента - шукати хоч щось, що б можна було поставити йому за провину. Нічого суттєвого не знайшли.   З цього можна зробити висновок: не варто вестися на істерики американської преси, яка зображає Трампа недоумком і монстром. Звісно, треба ще послухати американських експертів. Але мені здається, що результат голосування - це наслідок внутрішньої політики Трампа. У США відбувається економічний бум, кількість робочих місць зросла на мільйони, зростання ВВП в районі 4 відсотків, безробіття впало до рекордних показників. Про це неприхильно налаштована до Трампа мейнстрімівська преса не пише. Відповідно, в Україні це теж мало хто знає.

  Останній пункт я до того, що традиційно після завоювання Білого дому партія президента втрачає у парламенті. А в даному випадку республіканці хоч і втратили дещо, але не так катастрофічно як прогнозувалося. 

  Вкотре закликаю керуватися в оцінці республіканського президента не його екзотичними твітами і репліками, які можуть викликати негативні емоції й антипатію, а тим, що Україна має від його перебування при владі. А це значно більше, ніж за часів Обами.

  Джерело: блог Юрія Луканова

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Богдан Яременко
  Богдан Яременко

  Голова правління «Майдан Закордонних Справ»

  Кирило Сазонов
  Кирило Сазонов

  Політичний оглядач

  Костянтин Машовець
  Костянтин Машовець

  Координатор групи «Информационное сопротивление»

  Денис Казанський
  Денис Казанський

  Журналіст

  Сергій Фурса
  Сергій Фурса

  Спеціаліст відділу продажів боргових цінних паперів Dragon Capital

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ