Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Медики розповіли, кому не варто користуватися підземкою

  • Розсилка
  Бригадам швидкої допомоги досить часто доводиться виїжджати на виклики в метро, де пасажири почувають себе погано, - Коваль - Медики розповіли, кому не варто користуватися підземкою
  Бригадам швидкої допомоги досить часто доводиться виїжджати на виклики в метро, де пасажири почувають себе погано, - Коваль

  Людям з підвищеним артеріальним тиском не варто користуватися метрополітеном - лікарі

  Медики не радять людям з підвищеним кров'яним тиском користуватися метрополітеном.

  Про це сказав лікар станції швидкої допомоги Станіслав Коваль, повідомляє ГолосUA

  «Потяги метро – це транспорт, що частіше їздить під землею, ніж над землею. Судини реагують на зміну тиску над землею і під землею – людям з підвищеним артеріальним тиском в метро може стати погано», – пояснила медик.

  Вона розповіла, що бригадам швидкої допомоги досить часто доводиться виїжджати на виклики в метро, де пасажири почувають себе погано. Одна з причин поганого самопочуття – підвищений тиск.

  «Якщо ми приїжджаємо до пацієнта з високим тиском і він не потребує госпіталізації, ми його попереджаємо: вам сьогодні бажано метрополітеном не користуватися. Зазвичай, люди не сприймають ці рекомендації серйозно і їдуть далі. І тоді їм в метро вже стає так погано, що доводиться забирати їх в лікарні», – розповіла лікар.

  Нагадаємо, інколи артеріальний тиск можна знизити без прийому лікарських препаратів всього за кілька хвилин.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ