Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  На Львівщині захворюваність на кір знизилася на 60%

  • Розсилка
  <span>Кір - смертельно небезпечна хвороба, а вірус кору - один із найбільш &laquo;живучих&raquo; у світі</span> - На Львівщині захворюваність на кір знизилася на 60%
  Кір - смертельно небезпечна хвороба, а вірус кору - один із найбільш «живучих» у світі

  Захворюваність на кір продовжує падати кожного тижня на 10-15%

  За останні півтора місяця захворюваність на кір у Львівській області знизилася на 60% і продовжує падати щотижня на 10-15%.

  Про це очільниця МОЗ Уляна Супрун написала у Facebook.

  Виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я зазначила, що захворюваність продовжує падати кожного тижня на 10-15%.

  Також вона розповіла, що у січні у Львівській області оголосили про підготовку спецоперації по боротьбі з кором. Саме цей регіон був лідером по рівню захворюваності. Рівень охоплення вакцинацією там також мав найнижчі в країні показники.

  Супрун повідомила, що від початку спецоперації, з 1 лютого до 13 березня, вакцинували 25 737 тисячі дітей віком від 6 до 18 років. Без посилених заходів таку кількість дітей потрібно було б вакцинувати протягом 5-6 місяців.

  «В рамках спецоперації кабінети щеплень у медзакладах працюють додаткові години на день. Також вакцину можна отримати в тимчасових кабінетах щеплень у школах. Вакцинація відбувається за згодою батьків. Безоплатне щеплення можуть отримати також діти, батьки яких придбали фальшиві довідки про вакцинацію», - зазначила вона.

  Нагадаємо, у МОЗ запевняють, що кір в Україні йде на спад.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ