Розведення сил в районі Станиці Луганської заплановане на 10 грудня — Оліфер

  Операцію проведуть за умови дотримання тиші з боку бойовиків протягом семи днів
  На ділянці в районі Станиці Луганської 10 грудня заплановане розведення сил і засобів за умови продовження дотримання там режиму тиші з боку бойовиків. Про це повідомила прес-секретарка представника України в групі Леоніда Кучми Дарка Оліфер. «За умови дотримання режиму тишi з боку бойовиків «ЛНР» впродовж 7 днiв,
  • 5 Грудня, 2017, 19:14
  • Розсилка

  Операцію проведуть за умови дотримання тиші з боку бойовиків протягом семи днів

  На ділянці в районі Станиці Луганської 10 грудня заплановане розведення сил і засобів за умови продовження дотримання там режиму тиші з боку бойовиків. Про це повідомила прес-секретарка представника України в групі Леоніда Кучми Дарка Оліфер.

  «За умови дотримання режиму тишi з боку бойовиків «ЛНР» впродовж 7 днiв, 10 грудня заплановано провести розведення сил та засобiв на цiй дiлянцi», — йдеться у повідомленні.  Оліфер також додає, що на 9-10 грудня заплановано ремонт пішохідного мосту в Станиці Луганській: «Роботи проводитимуться із залученням СММ ОБСЄ. Роботу КПВВ на цей період буде тимчасово призупинено. Це оновлення мосту є вкрай необхідним: щодоби його перетинають до 10 тисяч людей.У цей перiод особливо актуальне та важливе відкриття КПВВ «Золоте»».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ