Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Україна вітає продовження мандату місії ОБСЄ на Донбасі

  • Розсилка
  Україна вітає продовження мандату місії ОБСЄ на Донбасі

  Місія ОБСЄ відіграє важливу роль у сприянні мирному врегулюванню ситуації на Донбасі, запевняють у МЗС

  В Україні вітають рішення Постійної Ради ОБСЄ про продовження на 12 місяців до 31 березня 2019 року мандату Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні.

  Про це йдеться у коментарі МЗС України.

  «Підтримавши зазначене рішення, держави-учасниці ОБСЄ продемонстрували готовність і надалі підтримувати нашу державу у протидії агресії з боку Російської Федерації, якою було порушено основоположні норми міжнародного права та фундаментальні принципи ОБСЄ відповідно до Гельсінського заключного Акту НБСЄ 1975 року», - зазначили у МЗС.

  У коментарі наголошується, що місія відіграє важливу роль у сприянні мирному врегулюванню ситуації на Донбасі на основі поваги до незалежності, суверенітету, політичної єдності та територіальної цілісності України.

  Водночас у МЗС закликали Російську Федерацію вжити заходів для забезпечення повного, постійного, безперешкодного доступу та свободи пересування спостерігачів Місії на всіх тимчасово окупованих територіях на Кримському півострові та в Донецькій і Луганській областях України, включаючи тимчасово неконтрольовану ділянку українсько-російського державного кордону.

  Нагадаємо, мандат Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні продовжено до 31 березня 2019 року.

  Як повідомлялося раніше, ОБСЄ знайшла танки бойовиків на Луганщині.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ