Бізнес-асоціації схвально оцінили рішення Ради зняти з розгляду законопроєкт № 5600
Федерація роботодавців України має надію, що Рада вже не повернеться до розгляду законопроєкту № 5600
Законопроєкт № 5600 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» було знято з порядку денного Верховної Ради, що було позитивно оцінено провідними бізнес-асоціаціями. Про це повідомляє Цензор.НЕТ.
Так, Американська торговельна палата у Facebook зазначила, що законопроєкт № 5600 посилює фіскальний тиск на добросовісних платників податків, порушує принципи справедливості, передбачуваності та довгострокового планування.
«Американська Торговельна Палата дякує народним депутатам за те, що вони врахували занепокоєння бізнес-спільноти. Ми вдячні всім членам Американської Торговельної Палати за активну участь у адвокаційному процесі та продовжимо доносити голос прозорого бізнесу», – йдеться в повідомленні.
Рада підприємців при Кабінеті Міністрів України вітає рішення парламенту та наголошує, що «неоднаразово зверталась з численними листами і заявами до народних депутатів та органів державної влади з проханням не підтримувати законопроєкт №5600».
«Рада звертається до Офісу Президента України, керівництва Верховної Ради України та всіх народних депутатів з проханням і надалі не підтримувати законопроєкт №5600 як такий, що збільшує навантаження на сумлінний бізнес, створює умови для посилення необґрунтованого тиску на бізнес та порушує принципи справедливості, рівності й можливості довгострокового планування», – додали там.
Федерація роботодавців України сподівається, що зняття законопроєкту з розгляду «сталося завдяки тому, що народні обранці почули думку роботодавців, які послідовно виступали проти прийняття цього законопроєкту».
«Маємо надію, що Верховна Рада вже не повернеться до розгляду цього одіозного законопроєкту», – додали у Федерації.
Спілка українських підприємців в Facebook зазначила, що виступає проти розгляду законопроєкту №5600, оскільки він «не враховує позицію бізнесу, ігнорує принципи стабільності й прогнозованості державної політики та матиме негативний вплив на сумлінних платників податків».
Коментарі — 0