Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  «Держвугілляпостач» і «Центренерго»мають розрахуватися з шахтарями Західної України, - міністр енергетики

  • Розсилка
  Сьогодні близько 200 шахтарів вугільних підприємств Західної України зібралися біля будівлі Міністерства енергетики та вугільної промисловості - «Держвугілляпостач» і «Центренерго»мають розрахуватися з шахтарями Західної України, - міністр енергетики
  Сьогодні близько 200 шахтарів вугільних підприємств Західної України зібралися біля будівлі Міністерства енергетики та вугільної промисловості

  Головна проблема в тому, що в схемах реалізації вугілля з'явилися приватні структури, на які немає впливу, - Насалик

  «Держвугілляпостач» і «Центренерго» мають вирішити проблеми з заборгованістю перед гірниками вугільних підприємств Львівсько-Волинського басейну. Про це на сьогоднішній акції протесту шахтарів біля Міністерства енергетики та вугільної промисловості заявив міністр Ігор Насалик, повідомляють Українські Новини.

  «Моє завдання зараз - щоб «Держвугілляпостач» через «Центренерго» почало з вами розраховуватися. Це моє основне завдання зараз», - звернувся міністр до мітингувальників.  На думку Насалика головна проблема в тому, що в схемах реалізації вугілля з'явилися приватні структури, на які у нього немає впливу.

  «Раніше працювало «Держвугілляпостач». А потім прийшли великі начальники, сказали, навіщо нам Держвугілляпостач, ми підемо на прямі контракти. Минуло два місяці, є проблеми. «Держвугілляпостач»  зруйнували, тепер потрібно відновлювати. Я не можу прийти до приватного підприємця, якому ви вантажили і сказати, щоб повернули гроші. Я можу це сказати «Держвугілляпостач», як державній структурі», - підкреслив Насалик.

  Виходом може бути передача Центренерго в управління Міністерства енергетики.

  «Тому ми підняли питання разом, щоб «Центренерго» як структура, яка переробляє, щоб її передали в управління міністерству. Я як міністр не маю впливу на «Центренерго», воно знаходиться у Фонді державного майна», - зазначив Ігор Насалик.

  Нагадаємо, сьогодні близько 200 шахтарів вугільних підприємств Західної України зібралися біля будівлі Міністерства енергетики та вугільної промисловості. Вони вимагають у держави виплатити борги по зарплаті і купувати їх вугілля. За інформацією від народного депутата Михайла Бондаря раніше все вугілля ЛВБ купувало підприємство Держвугілляпостач, але після появи структур Кропачева ситуація різко змінилася.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ