рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  #HackCorona in Ukraine: Мінцифри оголосив конкурс ІТ-проєктів з протидії коронавірусу

  • Розсилка
  <p>Мінцифри оголосив конкурс ІТ-проєктів &nbsp;#HackCorona in Ukraine</p> - #HackCorona in Ukraine: Мінцифри оголосив конкурс ІТ-проєктів з протидії коронавірусу

  Мінцифри оголосив конкурс ІТ-проєктів  #HackCorona in Ukraine

  Найкращі ідеї отримають фінансування на реалізацію

  Міністерство цифрової трансформації запускає національний конкурс IT-проєктів та ідей для полегшення життя громадян і бізнесу під час пандемії коронавірусу.

  Про це повідомляє пресслужба Мінцифри.

  «Попри всі ініціативи, що вже реалізує Мінцифри, ми оголошуємо онлайн-челендж #HackCorona in Ukraine, щоб дати можливість якомога більшій кількості хороших ідей якісно реалізуватися. Сьогодні колективний розум потрібен нам, як ніколи. У такий непростий час важливо об’єднати зусилля та зробити усе, щоб побороти епідемію. Країні потрібні нові ідеї та IT-рішення», – наголосив Віце-прем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

  До участі у конкурсі запрошуються борці за соціальну користь: розробники, стартапери, маркетологи, дослідники та громадські активісти.

  Учасники можуть подати проєкти за такими напрямками:

  • Протидія коронавірусу.
  • Електронні сервіси, спрямовані на протидію поширення епідемії COVID19
  • Е-послуги для громадян.
  • Соціальні, освітні, адміністративні та інші публічні послуги для громадян, які особливо актуальні під час карантину.
  • Соціальне підприємництво.
  • Інноваційні ідеї для розвитку цифрового соціального підприємництва в умовах карантину, які можуть бути реалізовані шляхом дистанційного залучення вразливих громадян.
  • Взаємодопомога.
  • Сервіси, спрямовані на підтримку та забезпечення життєдіяльності найбільш вразливих груп населення в умовах карантину.

  Це можуть бути як абсолютно нові продукти, так і вдосконалені наявні рішення.

  Найкращі ідеї отримають фінансування на реалізацію. Загальний призовий фонд для переможців становить 4 млн грн. Також учасники отримають менторську підтримку та можливість втілити свій проєкт протягом наступного місяця.

  Заявки приймаються до 6 квітня. А вже 9 квітня члени журі оберуть переможців.

  Ідеї оцінюватимуться за такими критеріями:

  • Інноваційність рішення
  • Соціальний вплив
  • Перспективи розвитку

  Проєкти мають демонструвати справжній соціальний ефект для громадян чи бізнесу, відповідно до цілей конкурсу. Команда має чітко розуміти цільову аудиторію та сферу впливу, демонструвати конкретні можливості для розвитку та можливість його масштабування на всю країну.

  Надіслати ідею можна за посиланням.

  Партнерами Національного конкурсу IT-проєктів #HackCorona in Ukraine стали програма EGAP, що фінансується Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва та реалізується Фондом Східна Європа та Innovabridge та Програма розвитку ООН (ПРООН).

  «Світовий досвід доводить, що існують широкі можливості боротьби із поширенням COVID-19 за допомогою інноваційних IT-рішень. У Південній Кореї створили мобільний застосунок для сповіщень, якщо поряд перебуває інфікована особа. Італія запровадила кампанію «цифрова солідарність». Сінгапур розробив мапу захворювань, а Ізраїль впровадив дистанційний моніторинг за пересуванням хворих по геолокації. Україна також потребує інноваційних ідей, щоб зупинити поширення вірусу», – йдеться у повідомленні Мінцифри

  Нагадаємо, 26 березня Міністерство цифрової трансформації оголосило про початок реєстрації на тестування цифрових документів у програмі «Дія».


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ