рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Американці придумали, як тестувати коронавірус вдома

  • Розсилка
  Тестування коронавірусу - Американці придумали, як тестувати коронавірус вдома
  Тестування коронавірусу

  Американський стартап розробив тест-системи, які може використовувати кожен

  Тест на коронавірус можна буде зробити вдома. Американський стартап Everlywell розробив тест-системи, які може використовувати кожен.

  Тестовий набір Everlywell включає обладнання для збору і доставки матеріалу. Компанія гарантує безпечне транспортування зразка. Зібрані зразки випробовуються лабораторіями, сертифікованими на тестування COVID-19.

  Компанія також включає в набір етикетки для доставки зразків. Зазначається що результати будуть доступні в безпечному онлайн-форматі протягом 48 годин. Якщо у людини буде виявлено позитивний результат тестування, Everlywell зв'яжеться із сертифікованими лікарями, які можуть надати консультації та рекомендації.

  Будь-які позитивні результати також будуть надіслані федеральним та державним звітним агенціям, як цього вимагають правила.

  У Everlywell зазначили, що їх метод був підтверджений медичними дослідженнями. Разом з тим експерти закликають використовувати системи в домашніх умовах як один із способів збільшити обсяг збору та знизити ризик для медиків.

  Компанія випустила 30 000 наборів для діагностики вдома, однак вже найближчим часом американці готуються масштабувати виробництво до 250 000 систем в тиждень. За попередніми прогнозами компанії знадобиться кілька тижнів для того, щоб вийти на такі темпи виготовлення систем.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ