Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Lufthansa торік стала найбільшим авіаперевізником Європи

  • Розсилка
  Lufthansa зараз на 0,2% випереджає Air France-KLM за пасажиропотоком  - Lufthansa торік стала найбільшим авіаперевізником Європи
  Lufthansa зараз на 0,2% випереджає Air France-KLM за пасажиропотоком 

  Німецький авіаперевізник здобув перевагу в 2018-му після зростання пасажиропотоку на 9%

  Deutsche Lufthansa AG обігнала Air France-KLM Group, і вперше після злиття французького і голландського перевізників у 2004 році стала найбільшою авіакомпанією Європи.

  Про це повідомляє Bloomberg.

  Впритул наблизившись до суперника в 2017 році, німецький перевізник остаточно здобув перевагу в 2018-му після зростання пасажиропотоку на 9%, що майже в три рази перевищує темпи зростання конкурента. При цьому на п’яти Air France-KLM наступає IAG SA, власник British Airways, який у 2018 році зростав вдвічі швидше.

  Зміна лідера в ієрархії європейських авіаперевізників знаменує собою кульмінацію зростання Lufthansa, спричиненого купівлею менших авіабрендів Swiss, Austrian і Brussels та розширення дочірньої авіакомпанії Eurowings майже на чверть. Lufthansa також уклала ключову угоду з пілотами в 2017 році і в минулому році користувалася несподівано високим попитом у пасажирів першого класу.

  Air France-KLM, навпаки, пережила роки конфліктів, оскільки працівники групи протистоять планам капітального ремонту, що призвело перестановок в керівництві. У минулому році на перевізника вплинули також  страйки авіадиспетчерів та протести «жовтих жилетів»  у Франції.

  Lufthansa зараз на 0,2% випереджає Air France-KLM, якщо йдеться про показник revenue passenger kilometres – виконаний пасажиропотік.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ