Миколаївський газопостачальник повідомив, як вдалося зберегти ціну на газ протягом опалювального сезону

Миколаївський газопостачальник повідомив, як вдалося зберегти ціну на газ протягом опалювального сезону
Вперше для споживачів газу минулого року була відкрита можливість придбати резерв газу на зиму за літньою ціною

«Миколаївгаз Збут» повертає залишок коштів учасникам акції «Твоя енергонезалежність» за заявою

«Миколаївгаз Збут» розпочав повертати залишки невикористаних коштів усім учасникам акції «Твоя енергонезалежність», яка тривала з жовтня 2019 по березень 2020 року. Кошти можуть бути використані споживачами або для оплати поточного споживання, або бути перераховані за їх заявою на їх банківський рахунок.

Починаючи з 20 квітня в Особистому кабінеті на вебсайті 104.ua буде доступний функціонал, який дозволить направити ці кошти на оплату поточного споживання.

Для отримання коштів на банківський рахунок необхідно направити на поштову чи електронну адресу компанії [email protected] заяву встановленого зразка або залишити підписану заяву у спеціальній скриньці, яка установлена на вході кожного з Центрів обслуговування клієнтів. Примірник заяви на повернення залишку невикористаних коштів в рамках акції «Твоя енергонезалежність» ви можете завантажити з сайту ТОВ «Миколаївгаз Збут». Компанія обіцяє оперативно повернути кошти відразу як отримає письмову заяву.

Перевірити стан особового рахунку можна в будь-який момент на вебсайті 104.ua або зателефонувавши до контакт-центру за номером (0512) 70-18-04.

«Ми вдячні всім, хто взяв участь в акції і проінвестував свої кошти у створення власного запасу газу на опалюваний сезон 2019-2020 року. Це був важливий досвід і для нас, і для вас як споживачів, оскільки він дозволив вам бути впевненими в наявності газу і збереженні сталої ціни на нього протягом опалювального сезону», ідеться в повідомленні.

Довідкова інформація:

Кількість учасників акції в регіоні – 1 358

Обсяг викупленого газу – 1,51 млн куб. м

Сплачено за запас газу – 9,07 млн грн

Обсяг використаного газу – 0,77 млн куб. м

Вартість використаного газу – 4,63 млн куб. м

Довідка про компанію:

ТОВ «Миколаївгаз Збут» – постачальник природного газу зі спеціальними обов’язками на території Миколаївської області. Річний обсяг поставки природного газу компанією становить близько 250 млн. куб. м газу.

ТОВ «Миколаївгаз Збут» забезпечує природним газом 8 міст, 14 селищ міського типу та 313 сіл області. Клієнтами компанії є понад 349 тис. домоволодінь Миколаївської області, а також 2 тис. підприємств, установ і організацій.

Як повідомлялося раніше, у «Миколаївгаз Збуту» кількість користувачів дистанційних сервісів зросла на 10%.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: