Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  НКРЕКП хоче знизити тариф «Укренерго» на передачу електроенергії

  • Розсилка
  Зараз в НКРЕКП розглядається проект постанови, що встановлює новий тариф на послуги «Укренерго» щодо передачі електроенергії з 1 серпня 2019 року - НКРЕКП хоче знизити тариф «Укренерго» на передачу електроенергії
  Зараз в НКРЕКП розглядається проект постанови, що встановлює новий тариф на послуги «Укренерго» щодо передачі електроенергії з 1 серпня 2019 року

  Зниження тарифу пов'язане зі зменшенням витрат на придбання електроенергії для компенсації технологічних втрат, - «Укренерго»

  Національна комісія держрегулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) планує знизити тарифи національної енергетичної компанії «Укренерго» на передачу електричної енергії на 10% або на 3,53 коп. / КВт-год до 31,21 коп. / КВт-год. Про це йдеться в повідомленні «Укренерго», повідомляють Українські Новини.    «Зараз в НКРЕКП розглядається проект постанови, що встановлює новий тариф на послуги «Укренерго» щодо передачі електроенергії з 1 серпня 2019 року. Його пропонується встановити на рівні 31,21 коп. / КВт-год. Тобто, тариф на передачу зменшиться на 10% від встановленого постановою НКРЕКП №954 (34,74 коп/кВт-год)», - йдеться у повідомленні.

  Відзначається, що зниження тарифу пов'язане зі зменшенням витрат на придбання електроенергії для компенсації технологічних втрат, вартість якої визначається з урахуванням ціни електроенергії Національної атомної енергогенеруючої компанії «Енергоатом» на електронних аукціонах.

  Нагадаємо, раніше енергоексперти заявляли, що на сьогодні є реальні механізми для зниження тарифу «Укренерго». Так, за підрахунками Олександра Трохимця за рахунок прийняття більш реалістичного енергобалансу з коректною часткою ВДЕ можна знизити тариф «Укренерго» на 38%.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ