Підвищення субсидій в Україні. Наскільки більше нарахують

Підвищення субсидій в Україні. Наскільки більше нарахують
Доплати отримають сім’ї, особливо багатодітні

Більша частина субсидіантів отримає надбавку «живими» грошима і зможе заощадити

В рамках турботи про виживання українців під час карантину, українська влада не тільки збільшила норми споживання газу, «світла» і води в Україні, а й зробила так, щоб субсидіанти в квітні і травні отримали вагомішу держдопомогу на «воду, газ і світло».

На скільки збільшиться компенсація з боку держави за підвищену витрату води, газу та електроенергії у сім’ї з трьох осіб, які отримують субсидію. Для прикладу взяли киян, оскільки, за оцінкою експертів, тарифи в столиці близькі до середніх по країні, повідомляє сайт «Сьогодні».

5e8e00922b68b

Як видно з інфографіки, надбавка виявилася більшою, ніж в середньому розрахував Кабмін, – майже 400 гривень на місяць. За словами Антона Левицького, такі доплати і навіть вище отримають сім’ї, особливо багатодітні. А ось самотнім пенсіонерам додадуть до субсидії не більше 150 грн.

Зауважимо, що 90% субсидіантів отримають надбавку грошима, тобто, якщо економити воду, особливо дорогу гарячу (тариф близько 100 грн за куб. м, або 10 копійок за літр), то можна, наприклад, прийнявши замість ванни (200 л гарячої води) душ (20 л), зберегти приблизно 18 грн. За місяць для сім’ї з трьох осіб економія тільки на цьому становитиме понад 200 грн, половину додаткової надбавки.

Нагадаємо, майже половина боржників «Чернігівгазу» отримують пільги і субсидії.

Як повідомлялося, Світовий банк виділив Україні $50 млн на пенсії та соцвиплати.

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: