рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Рахункова палата озвучила список тих, до кого прийде з аудитом цього року

  • Розсилка
  Українці повинні бути впевнені, що в умовах війни кожна копійка державного бюджету використовується за призначенням, - Пацкан - Рахункова палата озвучила список тих, до кого прийде з аудитом цього року
  Українці повинні бути впевнені, що в умовах війни кожна копійка державного бюджету використовується за призначенням, - Пацкан

  У 2019 році Рахункова палата запланувала перевірити, у першу чергу, НАБУ та НАЗК

  У 2019 році Рахункова палата зверне особливу увагу на обороноздатність країни та потреби військових і вимушених переселенців, тому аудити очікують і на НАЗК, і на НАБУ. Про це заявив голова Рахункової палати Валерій Пацкан.

  За словами Пацкана, в умовах війни всі громадяни мають бути впевненими, що кожна копійка державного бюджету використовується за призначенням.

  «Особливо у тих питаннях, що стосується підвищення обороноздатності нашої країни, зокрема, належного утримання військових, а також щодо допомоги тим, хто через агресію Росії та окупацію Криму і Донбасу змушений був залишити свої домівки», - зауважив Валерій Пацкан.   

  Крім того, Пацкан зазначив, що через низку вибухів на арсеналах та складах зброї, Рахункова палата проаналізує, як використовувалися кошти на забезпечення належного рівня безпеки на них. Не залишиться без уваги і питання щодо виробництва боєприпасів та озброєння, а також використання коштів, виділених Міністерству з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України у 2018-2019 роках.

  Рахункова палата також перевірить, наскільки ефективно витрачалися кошти державного бюджету, виділені Національному агентству з питань запобігання корупції на керівництво та управління у сфері запобігання корупції та на фінансування статутної діяльності політичних партій; а також на забезпечення діяльності Національного антикорупційного бюро України.

  Пацкан поінформував, що минулого року Рахункова палата розпочала аудит ефективності витрачання коштів на ремонт доріг загальнодержавного значення в  Дніпропетровській, Хмельницькій та Закарпатській областях.

  Голова Рахункової палати додав, що Рахункова палата приділить увагу аналізу ситуації в освіті, охороні здоров’я, соціальній сфері, розвитку культури та спорту. Зокрема, перевірки стосуватимуться програми «Доступні ліки», реалізації проекту «Нова українська школа», розвитку охорони здоров’я в сільській місцевості, забезпечення будівництва футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах, збереження об’єктів історико-культурної та архітектурної спадщини тощо.

  «У наших планах, як я і обіцяв, аудит в «Укрзалізниці» в частині управління майном регіональної філії «Південно-Західна залізниця». Також  будемо аналізувати, як витрачалися кошти бюджету та здійснювалося управління майном держпідприємств авіаційного транспорту», - підкреслив Пацкан.

  Крім того, Рахункова палата проведе аудити, які стосуватимуться діяльності суддівського корпусу, правоохоронних органів, органів держуправління. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ