рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Харкові рівень розрахунків за доставку природного газу в березні склав 50%

  • Розсилка
  Фахівці Центру обслуговування клієнтів АТ «Харківміськгаз», які нині працюють дистанційно, надають консультації клієнтам за телефонами контакт-центру - У Харкові рівень розрахунків за доставку природного газу в березні склав 50%
  Фахівці Центру обслуговування клієнтів АТ «Харківміськгаз», які нині працюють дистанційно, надають консультації клієнтам за телефонами контакт-центру

  Клієнти АТ «Харківміськгаз» мають всі можливості оплатити рахунки за доставку під час карантину дистанційно

  «Харківміськгаз» повідомляє, що у березні половина клієнтів своєчасно заплатили за послуги з розподілу природного газу.

  Як зазначають у пресслужбі, в умовах карантину, коли сім’ї знаходяться вдома і цілодобово користуються газом та іншими комунальними послугами, важливість безвідмовної роботи всієї критичної інфраструктури зросла в рази.

  Працівники АТ «Харківміськгаз» роблять все, щоб забезпечити безперебійне і безаварійне газопостачання, сподіваючись на розуміння і підтримку споживачів.

  В цих умовах клієнти АТ «Харківміськгаз» мають всі можливості оплатити рахунки за доставку під час карантину дистанційно. Для них працюють онлайн-сервіси сайту 104.ua: особистий кабінет, мобільні додатки для Android та iOS, а також вайбер-бот. Для споживачів АТ «Харківміськгаз» екстрено розроблено експрес-реєстрацію, яка дозволяє автоматично згенерувати Особистий кабінет на сайті 104.ua. Для цього достатньо подзвонити зі смартфона до контакт-центру за номером  067 01 07 104 і повідомити оператору номер особового рахунку (він є у квитанції кожного клієнта). Оператори самі зареєструють кабінет, а споживач в СМС отримає логін та пароль до нього.

  Попри карантин аварійно-диспетчерська служба продовжує працювати, щоденно, 24 години на добу 7 днів на тиждень. Вони  продовжують виїжджати на виклики споживачів природного газу. Також працюють інші служби, які підтримують безперебійне та безаварійне газопостачаня в місті. Проводиться уся необхідна робота, щоб під час карантину у домівках споживачів був газ. Зараз фахівці Центру обслуговування клієнтів АТ «Харківміськгаз», які нині працюють дистанційно, надають консультації клієнтам за телефонами контакт-центру.

  «Харківміськгаз» закликав споживачів, які мають можливість, сплачувати за послуги газопостачання вчасно. Ці кошти потрібні для забезпечення діяльності компанії та оплати праці газовиків. Споживачі оперативно можуть завантажити рахунки для оплати послуг доставки в Особистих кабінетах на сайті 104.ua та у viber-бот.

  До відома, АТ «Харківміськгаз» - підприємство, яке здійснює розподіл газу на території міста Харкова. Протяжність розподільчих, ввідних,  внутрішних газопроводів та газопроводів-вводів складає більше 8 тисяч кілометрів, щорічний обсяг транспортування природного газу складає 1,4 мільярдів кубічних метрів. АТ «Харківміськгаз» забезпечує природним газом понад 500 тис. домоволодінь та понад 3,5 тис. промислових підприємств, організацій, установ.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ