Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Влада КНДР знижує продовольчу норму для людини до 300 грамів на день

  • Розсилка
  Пайок складається із зернових, кукурудзи та картоплі - Влада КНДР знижує продовольчу норму для людини до 300 грамів на день
  Пайок складається із зернових, кукурудзи та картоплі

  Міжнародні санкції перешкоджають імпорту в КНДР сільськогосподарської техніки, виробничої сировини і добрив

  Влада Північної Кореї змушена скоротити продуктовий пайок у країні з 576 до 300 грамів на людину в зв'язку з рекордним неврожаєм.

  Про це повідомляє Deutsche Welle.

  «Німецька гуманітарна організація Deutsche Welthungerhilfe констатувала катастрофічну нестачу продовольства в КНДР внаслідок рекордного неврожаю 2018 року, викликаного повенями і сильною спекою. Глава представництва цієї організації в Північній Кореї Ларс Дюеркоп (Lars Düerkop) в інтерв'ю DW, оприлюдненому в п'ятницю, 8 березня, повідомив, що в зв'язку з надзвичайною ситуацією влада КНДР скорочує добовий продовольчий пайок для громадян з 576 до 300 грамів. Пайок складається із зернових, кукурудзи та картоплі», - йдеться в повідомленні.

  За словами Дюеркопа, діти, жінки і старі люди звільнені від цього обмеження. А ті, хто потребує додаткового продовольства і має фінансові кошти, можуть купити інші продукти на невеликих ринках.

  Дюеркоп зазначив, що міжнародні санкції перешкоджають імпорту в КНДР сільськогосподарської техніки, виробничої сировини і добрив.

  «Навіть з імпортом парників ми як гуманітарна організація зазнаємо труднощів, оскільки підпірки для парників - це металеві прути, які знаходяться в списку санкцій», - сказав він, додавши, що нині клопотання про винятки для режиму санкцій щодо КНДР знаходяться на розгляді комітету ООН з санкцій у Нью-Йорку. «Ми сподіваємося на швидкий розгляд цих клопотань», - зазначив Дюеркоп.

  Глава північнокорейської філії Deutsche Welthungerhilfe сподівається на фінансування гуманітарних програм для Північної Кореї за допомогою коштів таких іноземних організацій, як Євросоюз. Deutsche Welthungerhilfe - єдина німецька неурядова організація, яка надає гуманітарну допомогу в КНДР.

  Напередодні в ООН повідомили, що 11 мільйонів людей у Північній Кореї страждають від недоїдання і не мають достатньої кількості чистої питної води та доступу до основних медичних послуг.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ